Zarząd Regionu

 

Nazwisko i imię Organizacja zakładowa/Oddział
Adamczyk Krzysztof członek KM Marynarzy i Rybaków (Gdynia)
Adamski Dariusz przewodniczący KM w Grupie Stoczni GDYNIA S.A. (Gdynia)
Albecki Marek przewodniczący KZ w KLOSE Gościcińska Fabryka Mebli sp. z o.o. (Wejherowo)
Andraszewicz Krzysztof przewodniczący KZ w Flextronics International Poland (Tczew)
Bakun-Czyżykowska Barbara przewodnicząca KM Pracowników Oświaty i Wychowania Ziemi Puckiej (Puck)
Blümel Bożena członek OM w ENERGA-OPERATOR S.A. Oddział w Gdańsku (Gdańsk)
Bogucki Andrzej przewodniczący KM w ENERGA-OPERATOR S.A. Oddział w Gdańsku (Gdańsk)
Brauer Bożena przewodnicząca KM Pracowników Oświaty i Wychowania w Gdańsku (Gdańsk)
Brzeska Zbigniew zastępca przewodniczącego KZ w Wytwórni Konstrukcji Stalowych MOSTOSTAL S.A. (Chojnice)
Cenacewicz Andrzej przewodniczący KM w Grupie LOTOS S.A. (Gdańsk)
Ceroń-Szmaglińska Ewa przewodnicząca KM Pracowników Oświaty i Wychowania Ziemi Kociewskiej (Obwód Ogólny)
Cuber Jan przewodniczący KZ w Makro Cash and Carry Polska S.A. (Gdynia)
Czerwiński Krzysztof członek KZ w Politechnice Gdańskiej (Gdańsk)
Dośla Krzysztof przewodniczący Zarządu Regionu (Gdynia)
Dworakowski Janusz przewodniczący KZ Pracowników PZU Życie S.A. (Obwód Ogólny)
Fiutowski Cezary przewodniczący KM Pracowników REAL GDAŃSK-GDYNIA (Obwód Ogólny)
Florkowska Jolanta przewodnicząca KM w Nadmorskim Centrum Medycznym sp. z o.o. (Gdańsk)
Fortuna Edward przewodniczący MKK w Porcie Gdańskim (Gdańsk)
Franek Kazimierz zastępca przewodniczącego KM w PKP CARGO S.A. (Obwód Ogólny)
Gajewski Ryszard przewodniczący KM w Elektrociepłowniach Wybrzeże S.A. (Gdańsk)
Gawroński Stefan skarbnik ZR (Kartuzy)
Gordon Ireneusz członek OM w Zarządzie Morskiego Portu  Gdańsk S.A. (Gdańsk)
Guzikiewicz Karol zastępca przewodniczącego KM w Stoczni Gdańskiej (Gdańsk)
Hacia Zdzisława przewodnicząca KM Pracowników Oświaty i Wychowania w Gdyni (Gdynia)
Jakubowski Zbigniew przewodniczący KZ w Destylarni Sobieski S.A. (Starogard Gd.)
Janzen Andrzej przewodniczący KM w Stoczni Remontowej NAUTA S.A. (Gdynia)
Jenda Irena przewodnicząca KZ w SP Zakład Opieki Zdrowotnej Stacja Pogotowia Ratunkowego (Gdańsk)
Kalwasiński Sławomir zastępca przewodniczącego w PKP ENERGETYKA S.A. Zakład Północny (Gdańsk)
Kamieński Mirosław przewodniczący KM w Stoczni Marynarki Wojennej S.A. (Gdynia)
Kerlin Benedykt przewodniczący KZ w Fabryce Mebli Okrętowych FAMOS sp. z o.o. (Starogard Gd.)
Klassa Jan przewodniczący Sekcji Emerytów i Rencistów (Gdańsk)
Klawikowski Daniel przewodniczący KZ w Pomorskiej Komunikacji Samochodowej sp. z o.o. (Wejherowo)
Konwińska Józefa przewodnicząca ZKR w Portowym Zakładzie Opieki Zdrowotnej sp. z o.o. (Obwód Ogólny)
Korytowski Wojciech członek KO Pracowników Telekomunikacji (Gdańsk)
Kotyński Stanisław przewodniczący KM w Gdańskim Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej sp. z o.o. (Gdańsk)
Kowalczyk Zbigniew członek prezydium ZR (Pruszcz)
Kowalewska – Minkiewicz Hanna zastępca przewodniczącej KM Pracowników Oświaty i Wychowania w Gdańsku (Gdańsk)
Krefta Marzena przewodnicząca KZ w Urzędzie Miasta Gdyni (Gdynia)
Książek Wojciech członek prezydium ZR; Przewodniczący Sekcji Oświaty (Puck)
Kuzimski Roman zastępca przewodniczącego ZR (Gdynia)
Lis Ryszard przewodniczący KZ w Przedsiębiorstwie Usług Komunalnych „Starkom” sp. z o.o. (Starogard Gd.)
Madej Mirosław przewodniczący KM w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym i Uniwersyteckich Centrach Klinicznych (Obwód Ogólny)
Mieczkowski Andrzej Gdańsk, (złożył rezygnację z dniem 1 listopada 2012 roku)
Mierzwa Dariusz członek prezydium KM w Pomorskiej Spółce Gazownictwa sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Gdańsku (Gdańsk)
Milczewski Roman przewodniczący KZ w Miejskim Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. (Lębork)
Olszewska Alicja przewodnicząca KM Pracowników Oświaty i Wychowania Rejon Tczew (Tczew)
Olszewski Bogdan sekretarz ZR (Gdańsk)
Orszulak Iwona przewodnicząca KM w BOMI S.A. w Gdyni (Gdynia)
Piórek Mirosław Przewodniczący KM Gdańska Stocznia „Remontowa” (Gdańsk)
Piskorski Damian członek OZ w Urzędzie Miejskim w Tczewie (Tczew)
Połom Mariusz członek KM w Porcie Gdynia (Gdynia)
Prętki Jacek przewodniczący Sekcji Kolejarzy (Gdynia)
Prokopiuk Krzysztof przewodniczący KZ w Przedsiębiorstwie Wodociągów i Kanalizacji w Gdyni sp. z o.o. (Gdynia)
Protasewicz Jerzy członek KM w PKP CARGO S.A. (Gdynia)
Rybicki Jacek członek prezydium ZR (Gdańsk)
Rymsza Józef członek OM Biura Zarządu Regionu Gdańskiego NSZZ „S” (Kościerzyna)
Rzeszutek Krzysztof członek KZ w Państwowej Operze Bałtyckiej (Gdańsk)
Siewruk Andrzej członek PKR w Operatorze Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Oddział w Gdańsku (Obwód Ogólny)
Sikorski Zbigniew przewodniczący KZ w Spółdzielni Mleczarskiej POLMLEK-MAĆKOWY (Gdańsk)
Słończyński Florian członek OZ w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Malborku (Malbork)
Mirosław Madej
przewodniczący Sekcji Służby Zdrowia (Gdańsk)
Szymański Tadeusz członek prezydium ZR (Gdańsk)
Taranowska Krystyna przewodnicząca KP Pracowników Centrum Poczty Polskiej Oddział Regionalny w Gdańsku (Gdańsk)
Tyloch Bogdan członek KZ w Pomorskim Zakładzie Przewozów Regionalnych w Gdyni (Chojnice)
Tylski Grzegorz członek OM w LOTOS Petrobaltic S.A. (Obwód Ogólny)
Waldowski Kazimierz przewodniczący KM w Porcie Gdynia (Gdynia)
Wiszniewski Wiktor przewodniczący KZ w Pomorskim Przedsiębiorstwie Mechaniczno-Torowym sp. z o.o. (Gdańsk)
Żalikowski Jacek przewodniczący KZ w Okręgowym Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej sp. z o.o. (Gdynia)
Żmuda Krzysztof przewodniczący KM w Remontowej Shipbuilding S.A. (Gdańsk)