Walne Zebranie Delegatów kadencja 2018-2023

Nr komisji Nazwa komisji Delegaci
1 Stocznia Gdańska Adamski Kazimierz, Gałęzewski Roman, Górski Lech,, Grabowski Tomasz, Guzikiewicz Karol
1/KP Pracowników Poczty Polskiej S.A. Centrum Logistyki Oddział Regionalny w Gdańsku Stępień Andrzej
2 REMONTOWA SHIPBUILDING S.A. Treder Andrzej, Żmuda Krzysztof
2/KP Pracowników Centrum Poczty Polskiej Oddział Regionalny w Gdańsku Czarnowski Gustaw, Szczepańska Urszula, Taranowska Krystyna, Łytkowska Anita
3 Gdańska Stocznia „Remontowa” im. Józefa Piłsudskiego S.A. Bartkowski Andrzej, Brzoskowski Henryk, Kondek Henryk, Miotk Bogdan, Piórek Mirosław, Pogorzelski Mirosław, Zakrzewski Stefan, Zieliński Mirosław
3/KP Pracowników Centrum Poczty Polskiej Oddział Rejonu w Gdyni Czereda Rafał, Zalewski Jan
4 Stocznia Gdynia Energomontaż Północ Gdynia Kuzimski Roman
5 Stocznia Remontowa NAUTA  SA Janzen Andrzej, Ruszkowski Edmund
5/KO Skanska S.A. nr 10 Gdańsk Kowalczyk Zbigniew
6/KP Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Oddział w Gdańsku Kaczorowski Henryk
7/KO Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka Oddział w Gdańsku Gawroński Stefan
11 Politechnika Gdańska Czerwiński Krzysztof, Stępniak Marcin, Szymański Tadeusz
16/KP Polska Spółka Gazownictwa przy Oddziale w Gdańsku Kujawińska Hanna, Mierzwa Dariusz
21 ENERGA-OPERATOR S.A. Oddział w Gdańsku Bogucki Andrzej, Dubicka Bożena, Kasko Piotr
21/KP PKP CARGOTABOR sp. z o.o. ZNT w Tczewie, Gdyni, Olsztynie Netkowski Andrzej
22 Uniwersytet Gdański Makurat Franciszek, Olszewski Bogdan
23/KO Pracowników Telekomunikacji Korytowski Wojciech
24/KP Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie w Gdańsku Jacewicz Marcin
25/KO PZU Życie SA Oddział Gdańsk Komorowski Karol
28 Marynarzy i Rybaków Adamczyk Krzysztof, Dośla Krzysztof, Józefowicz Mirosława, Karp Magdalena, Kościk Andrzej, Mackiewicz Jolanta, Wodyk Wiesław
29 Grupa LOTOS S.A. Cenacewicz Andrzej
31/KO Pomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia Urbaniak Cezary
34 Fabryka Mebli Okrętowych FAMOS sp. z o.o. Kaletha Jan, Kerlin Benedykt
37 Pracowników Oświaty i Wychowania w Gdańsku Brauer Bożena, Dzierżyński Jacek, Gierszewski Piotr, Kamińska Renata, Kocik Anna, Puchalska Iwona, Sokoliński Janusz, Woroniecka Anna
38 Gdański Uniwersytet Medyczny i Uniwersyteckie Centra Kliniczne Madej Mirosław
39/KO Zakład Ubezpieczeń Społecznych O/Gdańsk Barke Donata
43/KO Pracowników Krajowej Spółki Cukrowej „Polski Cukier” S.A. Oddział „Cukrownia Malbork” Jezierski Zbigniew
47/KO Jeronimo Martin`s Dystrybucja S.A. Dahm Beata
49 EATON TRUCK COMPONENTS sp. z o.o. Paszek Daniel
64 Pracowników Oświaty i Wychowania miasta i gminy  Pruszcz Gdański Lejk Sławomir
74 Miejski Zakład Komunikacji i PUK „Starkom” sp. z o.o. Lis Ryszard
89 Pomorskie Przeds. Mechaniczno-Torowe sp. z o.o. Glica Andrzej
91 FEDERAL-MOGUL BIMET S.A. Dziwosz Paweł, Grot Marek
101 Zakłady Porcelany Stołowej  LUBIANA  SA Czapiewski Michał, Rekowski Krzysztof
109 PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Wybrzeże w Gdańsku Mrozkowiak Marek
115 RADMOR SA Zbucki Edward
125 Opera Bałtycka Rzeszutek Krzysztof
134 Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA SA Jatkowski Tomasz, Lewicki Jacek, Szulc Marcin, Świeczkowski Leszek
142 Gdańskie Autobusy i Tramwaje sp. z o.o. Mruk Mirosław
144 Okręgowe Przeds. Energetyki Cieplnej sp. z o.o. Litewski Wojciech
147 Dalmor Wcisło Teresa, Dymnicki Krzysztof Jatczyszyn Lech, Gierke Jan, Mackało Kazimierz
152 Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna Madej Piotr
174 SAUR-NEPTUN GDAŃSK S.A. Wojtaś Mieczysław
179 Przeds. Wodociągów i Kanalizacji  w Gdyni sp. z o.o. Prokopiuk Krzysztof
180 Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. z o.o. Kotyński Stanisław
229 KLIMOR S.A. Kostrzewa Czesław
238 KLOSE  Gościcińska Fabryka Mebli  sp. z o.o. Albecki Marek
269 Kolejowe Zakłady Usługowe sp. z o.o. Recław Krystyna
271 Przeds. Robót Czerpalnych i Podwodnych Gdańsk sp. z o.o. Smulski Roman
281 COPERNICUS Podmiot Leczniczy sp. z o.o. Kwasek Lucyna, Mankiewicz Anna
325 PKP ENERGETYKA  S.A. w Sopocie Kalwasiński Sławomir
335 SPIE Elbud Gdańsk S.A. Domański Marek
336 Port Gdynia Połom Mariusz, Wiszowaty Zenon
340 Sp-nia Inwalidów POMORZANKA Zakład Pracy Chronionej Orlikowska Hanna
435 Pracowników Oświaty i Wychowania w Gdyni Hacia Zdzisława, Klimczyk Wojciech, Szewczyk Dorota, Szwejkowska-Kulpa Agnieszka
473 Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. St. Kryzana Ciecholiński Wacław
553 Pracowników Oświaty i Wychowania Ziemi Kociewskiej Ceroń-Szmaglińska Ewa, Migowska Sylwia
598 Pracowników Oświaty i Wychowania w Sopocie Śliwińska Elżbieta
623 Biuro Zarządu Regionu Gdańskiego NSZZ „Solidarność” Osenkowska Iwona
631 Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wejherowie Milka Adam
654 RADIO GDAŃSK  SA Wasielewski Dariusz
660 Pracowników Oświaty i Wychowania w Wejherowie Sychowski Franciszek
678 Pracowników Oświaty i Wychowania Ziemi Kościerskiej Stoppa Andrzej
679 Transportowy Dozór Techniczny Buliński Krzysztof
692 Sp-nia Mieszkaniowa KASZUBY Pryczkowski Aleksander
697 Pracowników Oświaty i Wychowania Ziemi Puckiej Śliwicka Małgorzata
704 Lokatorsko-Własnościowa Sp-nia Mieszkaniowa MORENA Sosnowski Tomasz
730 Pracowników  Oświaty i Wychowania  Rejon Tczew Olszewska Alicja, Bonna Ingrid
741 PKP Polskie Linie Kolejowe SA Zakład Linii Kolejowych w Gdyni Marciniak Waldemar, Jabłonka Mieczysław
785 IGLOPORT sp. z o.o. Rydzewska Karolina
801 Pracowników  KK, FG, KSNiO NSZZ „S” oraz SIPN „S” Lewandowski Marek
813 Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Gdańsku Strąk Robert
837 GPEC Tczew sp. z o.o. Grys Jerzy, Chojnacki Sławomir
882 SP Zakład Opieki Zdrowotnej Stacja Pogotowia Ratunkowego Jenda Irena
893 Urząd Miasta Gdyni Krefta Marzena
914 Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku Fabiszewska Anna
952 PKP S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami Kotłowska Urszula
961 Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. Fortuna Edward, Walendzewicz Patryk
966 Port Gdański Eksploatacja  S.A. Ratkowski Piotr
991 Pracowników PKO BP S.A. Sitarz Barbara, Żalikowska Krystyna
1001 Terenowa Komisja NSZZ „Solidarność” Emerytów i Rencistów  Powiatu Gdańskiego Jakubek Ludwik
1016 Pracowników Oświaty, Wychowania i Kultury w Chojnicach Werra Maciej
1019 Miejski Zakład Komunikacji sp. z o.o. Poniecki Janusz
1037 „SZKUNER” Sp. z o.o. Karsznia Ryszard
1043 Sp-nia Mleczarska POLMLEK-MAĆKOWY Sikorski Zbigniew
1056 Pracowników Bankowości w BGŻ BNP Paribas S.A. nie wybierali
1057 PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście sp. z o.o. Reclaw Marek
1068 Pracowników Oświaty i Wychowania Lębork Jakonis Stanisław
1072 Miejskie Przeds. Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. Borkowski Krzysztof
1082 Muzeum Kaszubski Park Etnograficzny im. T. I. Gulgowskich we Wdzydzach Kiszewskich Hetmański Waldemar
1084 Komisja Terenowa Emerytów i Rencistów przy Oddziale ZRG NSZZ „S” w Gdyni Samorajski Tadeusz
1090 Polipol Meble Polska
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
nie wybierali
1100 Komisja Terenowa Emerytów i Rencistów NSZZ „S” przy Oddziale ZRG w Chojnicach Tyloch Bogdan
1103 Flextronics International Poland Aptewicz Beata, Jarosz Alicja, Matuszczak Katarzyna, Zelewski Artur
1105 Makro Cash and Carry Polska S.A. Cichocki Daniel, Szmagaj Robert
1124 Regionalny Ośrodek Psychiatrii Sądowej Landowski Ryszard
1129 Szpitale Wojewódzkie w Gdyni Peta Sylwia
1133 PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o.o. Graban Sławomir, Kamieński Mirosław
1134 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Malborku Słończyński Florian
1136 Malborskie Zakłady Chemiczne „ORGANIKA” S.A. Orzechowski Zdzisław
1139 Pracowników Oświaty i Wychowania Łaszuk Krzysztof
1141 Muzeum Zamkowe w Malborku Jaszczyński Waldemar
1152 Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa  im. Franciszka Stefczyka Sarnowski Józef
1155 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Lewandowska Urszula
1166 Drobnica Portu Gdynia Szornak Jacek
1169 PKP CARGO S.A. Franek Kazimierz, Prętki Jacek
1171 Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej Zwara Radosław
1173 Zespół Szkół w Goręczynie Bugajna Elżbieta
1181 Urząd Dozoru Technicznego w Warszawie Oddział w Gdańsku Kołodziejczak Zbigniew, Śniadek Radosław
1182 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Kohnke Bernadeta
1186 Dovista Polska  sp. z o.o. Muszyński Tomasz, Osowski Krzysztof
1188 PKP Intercity S.A. Zakład Północny w Gdyni Galusiński Michał, Gański Wojciech, Pipczyński Ryszard
1190 Pomorski Oddział Przewozów Regionalnych w Gdyni Rutkowski Henryk
1203 Pracowników Policji, ABW, SG Adamczyk-Rosinka Iwona
1207 DCT Gdańsk S.A. Pałasz Krzysztof, Piotrowski Adam
1213 Placówek Oświatowych  Powiatu Tczewskiego Kamińska  Barbara
1216 Aptiv Services Poland S.A. O/Gdańsk Karbowiak Mirosława, Łońska Małgorzata
1225 Izba Administracji Skarbowej w Gdańsku Adamiak Tomasz, Szczepański Sławomir
1233 Alior Bank S.A. Chmielewicz Marek, Szpucha Marek, Ryngwelski Adam
1239 18 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Wejherowie Wołoszyn Roman