Walne Zebranie Delegatów kadencja 2014-2018

Nr komisji Nazwa KZ Nazwa oddzialu terenowego Delegaci nr mandatu
28 Marynarzy i Rybaków GDYNIA Adamczyk Krzysztof 1
1203 Organizacja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” Pracowników Cywilnych Policji Województwa Pomorskiego GDAŃSK Adamczyk-Rosinka Iwona 2
238 KLOSE  Gościcińska Fabryka Mebli  sp. z o.o. WEJHEROWO Albecki Marek 3
3 Gdańska Stocznia Remontowa im. Józefa Piłsudskiego SA GDAŃSK Bartkowski Andrzej 4
21 ENERGA-OPERATOR S.A. Oddział w Gdańsku GDAŃSK Bogucki Andrzej 5
1139 Pracowników Oświaty i Wychowania MALBORK Bojarczuk Tomasz 6
730 Pracowników  Oświaty i Wychowania  Rejon Tczew TCZEW Bonna Ingrid 7
1072 Miejskie Przeds. Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. LĘBORK Borkowski Krzysztof 8
37 Pracowników Oświaty i Wychowania w Gdańsku GDAŃSK Brauer Bożena 9
1103 Flextronics International Poland TCZEW Breska Iwona 10
54/KO PIOMA S.A. Fabryka Maszyn Górniczych Oddział Mostostal Chojnice CHOJNICE Brzeska Zbigniew 11
678 Pracowników Oświaty i Wychowania Ziemi Kościerskiej KOŚCIERZYNA Brzeziński Zdzisław 12
3 Gdańska Stocznia Remontowa im. Józefa Piłsudskiego SA GDAŃSK Brzoskowski Henryk 13
1173 Zespół Szkół w Goręczynie KARTUZY Bugajna Elżbieta 14
29 Grupa LOTOS S.A. GDAŃSK Cenacewicz Andrzej 15
553 Pracowników Oświaty i Wychowania Ziemi Kociewskiej STAROGARD GDAŃSKI Ceroń-Szmaglińska Ewa 16
11 Politechnika Gdańska GDAŃSK Chachulski Bogdan 17
1166 Drobnica Portu Gdynia GDYNIA Chmielewski Dariusz 18
473 Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. St. Kryzana STAROGARD GDAŃSKI Ciecholiński Wacław 19
1105 Makro Cash and Carry Polska S.A. GDYNIA Cuber Jan 20
2/KP Pracowników Centrum Poczty Polskiej Oddział Regionalny w Gdańsku GDAŃSK Czarnowski Gustaw 21
3/KP Pracowników Centrum Poczty Polskiej Oddział Rejonu w Gdyni GDYNIA Czereda Rafał 22
11 Politechnika Gdańska GDAŃSK Czerwiński Krzysztof 23
93 Gdańskie Zakłady Nawozów Fosforowych FOSFORY  sp. z o.o. GDAŃSK Derwojed Janusz 24
335 SAG ELBUD Gdańsk Holding S.A. GDAŃSK Domański Marek 25
1064 „SPOMEL” LĘBORK LĘBORK Domarus Bronisław 26
28 Marynarzy i Rybaków GDYNIA Dośla Krzysztof 27
25/KO PZU Życie SA Oddział Gdańsk GDAŃSK Dworakowski Janusz 28
147 „DALMOR” S.A. GDYNIA Dymnicki Krzysztof 29
3/KP Pracowników Centrum Poczty Polskiej Oddział Rejonu w Gdyni GDYNIA Dziadziuszko Bogdan 30
37 Pracowników Oświaty i Wychowania w Gdańsku GDAŃSK Dzierżyński Jacek 31
91 FEDERAL MOGUL BIMET SA GDAŃSK Dziwosz Paweł 32
1083 Pracowników REAL GDAŃSK – GDYNIA GDAŃSK Fiutowski Cezary 33
961 Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. GDAŃSK Fortuna Edward 34
1169 PKP CARGO S.A. GDYNIA Franek Kazimierz 35
947 Nadmorskie Centrum Medyczne sp. z o.o. GDAŃSK Fronczak Romuald 36
109 EDF Polska S.A. Oddział Wybrzeże w Gdańsku GDAŃSK Gajewski Ryszard 37
1 Stocznia Gdańska GDAŃSK Gałęzewski Roman 38
1188 PKP Intercity S.A. Zakład Północny w Gdyni GDYNIA Gański Wojciech 39
1190 Pomorski Zakład Przewozów Regionalnych w Gdyni GDYNIA Gardyjasz Dariusz 40
7/KO Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka Oddział w Gdańsku GDAŃSK Gawroński Stefan 41
14/KP TK TELEKOM  sp. z o.o. GDAŃSK Gendig Piotr 42
37 Pracowników Oświaty i Wychowania w Gdańsku GDAŃSK Gierszewski Piotr 43
89 Pomorskie Przeds. Mechaniczno-Torowe sp. z o.o. GDAŃSK Glica Andrzej 44
1003 Urząd Miejski w Tczewie TCZEW Gockowski Andrzej 45
697 Pracowników Oświaty i Wychowania Ziemi Puckiej PUCK Godlewska Monika 46
1133 Stocznia Marynarki Wojennej S.A. GDYNIA Graban Sławomir 47
1 Stocznia Gdańska GDAŃSK Grabowski Tomasz 48
1 Stocznia Gdańska GDAŃSK Guzikiewicz Karol 49
435 Pracowników Oświaty i Wychowania w Gdyni GDYNIA Hacia Zdzisława 50
49 EATON TRUCK COMPONENTS sp. z o.o. TCZEW Haza Zbigniew 51
1082 Muzeum Kaszubski Park Etnograficzny im. T. I. Gulgowskich we Wdzydzach Kiszewskich KOŚCIERZYNA Hetmański Waldemar 52
741 PKP PLK SA Zakład Linii Kolejowych GDAŃSK Jabłonka Mieczysław 207
681 Regionalny Zarząd Gospodarki   Wodnej GDAŃSK Jacewicz Marcin 53
553 Pracowników Oświaty i Wychowania Ziemi Kociewskiej STAROGARD GDAŃSKI Jakimiak Jadwiga 54
1068 Pracowników Oświaty i Wychowania Lębork LĘBORK Jakonis Stanisław 55
1001 Terenowa Komisja NSZZ „Solidarność” Emerytów i Rencistów  Powiatu Gdańskiego PRUSZCZ GDAŃSKI Jakubek Ludwik 56
5 Stocznia Remontowa NAUTA  SA GDYNIA Janzen Andrzej 57
1141 Muzeum Zamkowe w Malborku MALBORK Jaszczyński Waldemar 58
147 „DALMOR” S.A. GDYNIA Jatczyszyn Lech 59
134 Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA SA STAROGARD GDAŃSKI Jatkowski Tomasz 60
882 SP Zakład Opieki Zdrowotnej Stacja Pogotowia Ratunkowego GDAŃSK Jenda Irena 61
43/KO Pracowników Krajowej Spółki Cukrowej „Polski Cukier” S.A. Oddział „Cukrownia Malbork” MALBORK Jezierski Zbigniew 62
1130 Komisja Terenowa NSZZ „S” Powiatu Starogardzkiego przy Oddziale RG NSZZ „S” w Starogardzie Gdańskim STAROGARD GDAŃSKI Jędrzejewski Piotr 63
1078 Nadleśnictwo Wejherowo WEJHEROWO Jopek Tomasz 64
28 Marynarzy i Rybaków GDYNIA Józefowicz Mirosława 65
1129 Szpital Św. Wincentego a Paulo sp. z o.o. w Gdyni GDYNIA Jurczyszyn Sylwia 66
129 Pomorskie Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy sp. z o.o. GDAŃSK Kaczmarczyk Irena 67
6/KP Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Oddział w Gdańsku GDAŃSK Kaczorowski Henryk 68
325 PKP ENERGETYKA  S.A. Zakład Północny GDAŃSK Kalwasiński Sławomir 69
1133 Stocznia Marynarki Wojennej S.A. GDYNIA Kamieński Mirosław 70
1213 Zespół Szkół Budowlanych i  Odzieżowych w Tczewie TCZEW Kamińska Barbara 71
28 Marynarzy i Rybaków GDYNIA Karp Magdalena 72
1037 Przeds. Połowów i Usług Rybackich SZKUNER sp. z o.o. PUCK Karsznia Ryszard 73
64 Pracowników Oświaty i Wychowania miasta i gminy  Pruszcz Gdański PRUSZCZ GDAŃSKI Kempa Agnieszka 74
34 Fabryka Mebli Okrętowych FAMOS sp. z o.o. STAROGARD GDAŃSKI Kerlin Benedykt 75
106 ELMOR  S.A. GDAŃSK Kędzierski Grzegorz 76
380 HYDROSTER sp. z o.o. GDAŃSK Kinder Tomasz 77
37 Pracowników Oświaty i Wychowania w Gdańsku GDAŃSK Kocik Anna 78
1188 PKP Intercity S.A. Zakład Północny w Gdyni GDYNIA Kolp Grzegorz 79
3 Gdańska Stocznia Remontowa im. Józefa Piłsudskiego SA GDAŃSK Kondek Henryk 80
1207 Deepwater Container Terminal Gdańsk S.A. GDAŃSK Konopka Maciej 81
435 Pracowników Oświaty i Wychowania w Gdyni GDYNIA Kończyk Monika 82
914 Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku GDAŃSK Kopińska-Ulerych Agata 83
23/KO Pracowników Telekomunikacji GDAŃSK Korytowski Wojciech 84
1103 Flextronics International Poland TCZEW Korzeniowska Bożena 85
174 SAUR-NEPTUN GDAŃSK S.A. GDAŃSK Korzeniowski Tomasz 86
1/KP Pracowników Poczty Polskiej S.A. Centrum Logistyki Oddział Regionalny w Gdańsku GDAŃSK Kosel Henryk 87
229 Zakłady Urządzeń Chłodniczych i Klimatyzacyjnych KLIMOR sp. z o.o GDYNIA Kostrzewa Czesław 88
28 Marynarzy i Rybaków GDYNIA Kościk Andrzej 89
180 Gdańskie Przeds. Energetyki Cieplnej sp. z o.o. GDAŃSK Kotyński Stanisław 90
5 Stocznia Remontowa NAUTA  SA GDYNIA Kowal Jarosław (złożył rezygnację 20.08.2014) 91
5/KO Skanska S.A. nr 10 Gdańsk GDAŃSK Kowalczyk Zbigniew 92
37 Pracowników Oświaty i Wychowania w Gdańsku GDAŃSK Kowalewska-Minkiewicz Hanna 93
54/KO PIOMA S.A. Fabryka Maszyn Górniczych Oddział Mostostal Chojnice CHOJNICE Kowalik Stanisław 94
2/KP Pracowników Centrum Poczty Polskiej Oddział Regionalny w Gdańsku GDAŃSK Kozierkiewicz Cezary 95
3 Gdańska Stocznia Remontowa im. Józefa Piłsudskiego SA GDAŃSK Krefta Adam 96
893 Urząd Miasta Gdyni GDYNIA Krefta Marzena 97
1135 Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej sp. z o.o. MALBORK Krucień Edmund 98
16/KP Polska Spółka Gazownictwa przy Oddziale w Gdańsku GDAŃSK Kujawińska Hanna 99
4 Grupa Stoczni GDYNIA S.A. GDYNIA Kuzimski Roman 100
55 Szpital Specjalistyczny Św. Wojciecha Adalberta GDAŃSK Kwasek Lucyna 101
232 Dr Oetker Polska sp.z o.o. GDAŃSK Labudda Piotr 102
1155 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej GDYNIA Lewandowska Urszula 103
134 Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA SA STAROGARD GDAŃSKI Lewicki Jacek 104
739 Przeds. Usług Komunalnych „Starkom” sp. z o.o. STAROGARD GDAŃSKI Lis Ryszard 105
144 Okręgowe Przeds. Energetyki Cieplnej sp. z o.o. GDYNIA Litewski Wojciech 106
1105 Makro Cash and Carry Polska S.A. GDYNIA Lorenz Marek 107
147 „DALMOR” S.A. GDYNIA Mackało Kazimierz 109
28 Marynarzy i Rybaków GDYNIA Mackiewicz Jolanta 110
38 Gdański Uniwersytet Medyczny i Uniwersyteckie Centra Kliniczne GDAŃSK Madej Mirosław 111
152 Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna GDAŃSK Madej Piotr 112
22 Uniwersytet Gdański GDAŃSK Makurat Franciszek 113
741 PKP PLK SA Zakład Linii Kolejowych GDAŃSK Marciniak Waldemar 208
1152 Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa  im. Franciszka Stefczyka GDYNIA Michałowska Sylwia 114
831 Pracowników Oświaty i Wychowania gm. Żukowo KARTUZY Mikosz Daniel 115
3 Gdańska Stocznia Remontowa im. Józefa Piłsudskiego SA GDAŃSK Miotk Bogdan 116
5 Stocznia Remontowa NAUTA  SA GDYNIA Mirecki Jacek (od 9.04.2015 r)  
439 Robotnicza Sp-nia Mieszkaniowa im. Komuny Paryskiej GDYNIA Motycki Zbigniew 117
142 Zakład Komunikacji Miejskiej sp. z o.o. GDAŃSK Mruk Mirosław 118
1186 Dovista Polska Holding sp. z o.o. STAROGARD GDAŃSKI Muszyński Tomasz 119
1206 Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie TCZEW Nadolny Andrzej 120
2/KP Pracowników Centrum Poczty Polskiej Oddział Regionalny w Gdańsku GDAŃSK Nelka Anna 121
55/KO Zakład Napraw Taboru PKP CARGOWAG TCZEW Netkowski Andrzej 122
21 ENERGA-OPERATOR S.A. Oddział w Gdańsku GDAŃSK Niemcow Bogumiła 123
730 Pracowników  Oświaty i Wychowania  Rejon Tczew TCZEW Olszewska Alicja 124
22 Uniwersytet Gdański GDAŃSK Olszewski Bogdan 125
del Malborskie Zakłady Chemiczne „ORGANIKA” S.A. MALBORK Orzechowski Zdzisław 126
1186 Dovista Polska Holding sp. z o.o. STAROGARD GDAŃSKI Osowski Krzysztof 127
1090 Polipol Meble Polska
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
CHOJNICE Ostaszewski Wiesław 128
37 Pracowników Oświaty i Wychowania w Gdańsku GDAŃSK Ożóg-Lewińska Anna 129
600 Międzygminne Przeds.  Wodociągów i Kanalizacji EKOWIK sp. z o.o. PUCK Pepliński Wiesław 130
147 „DALMOR” S.A. GDYNIA Perkowski Wacław 131
22 Uniwersytet Gdański GDAŃSK Pępek Andrzej 132
6/KP Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Oddział w Gdańsku GDAŃSK Piniuk Henryk 133
3 Gdańska Stocznia Remontowa im. Józefa Piłsudskiego SA GDAŃSK Piórek Mirosław 135
23/KO Pracowników Telekomunikacji GDAŃSK Plaskota Michał 136
336 Port Gdynia GDYNIA Połom Mariusz 137
1103 Flextronics International Poland TCZEW Pomorski Sławomir 138
1019 Miejski Zakład Komunikacji sp. z o.o. CHOJNICE Poniecki Janusz 139
38 Gdański Uniwersytet Medyczny i Uniwersyteckie Centra Kliniczne GDAŃSK Pozlewicz Elżbieta 140
1169 PKP CARGO S.A. GDYNIA Prętki Jacek 141
179 Przeds. Wodociągów i Kanalizacji  w Gdyni sp. z o.o. GDYNIA Prokopiuk Krzysztof 142
1169 PKP CARGO S.A. GDYNIA Protasewicz Jerzy 143
451 Pomorska Komunikacja Samochodowa sp. z o.o. WEJHEROWO Pryczkowski Marek 144
984 Przeds. Komunikacji Trolejbusowej  sp. z o.o. GDYNIA Przybysz Jarosław 145
1 Stocznia Gdańska GDAŃSK Radliński Henryk 146
966 Port Gdański Eksploatacja  S.A. GDAŃSK Ratkowski Piotr 147
1057 PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście sp. z o.o. GDYNIA Reclaw Marek 148
269 Kolejowe Zakłady Usługowe sp. z o.o. GDYNIA Recław Krystyna 149
101 Zakłady Porcelany Stołowej  LUBIANA  SA KOŚCIERZYNA Rekowski Krzysztof 150
21 ENERGA-OPERATOR S.A. Oddział w Gdańsku GDAŃSK Rogalski Jacek 151
909 Pracowników Straży Miejskiej GDAŃSK Rokosz Robert 152
785 IGLOPORT sp. z o.o. GDYNIA Rydzewska Karolina 153
125 Państwowa Opera Bałtycka GDAŃSK Rzeszutek Krzysztof 154
343 Port Lotniczy Gdańsk GDAŃSK Siarnowski Robert 155
1043 Sp-nia Mleczarska POLMLEK-MAĆKOWY GDAŃSK Sikorski Zbigniew 156
91 FEDERAL MOGUL BIMET SA GDAŃSK Simon Michał 157
754 Pomorski Urząd Wojewódzki GDAŃSK Skibicki Andrzej 158
1134 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej MALBORK Słończyński Florian 159
2/KP Pracowników Centrum Poczty Polskiej Oddział Regionalny w Gdańsku GDAŃSK Smagieł Ewa 160
271 Przeds. Robót Czerpalnych i Podwodnych Gdańsk sp. z o.o. GDAŃSK Smulski Roman 161
14 Muzeum Narodowe GDAŃSK Spigarska Barbara 162
109 EDF Polska S.A. Oddział Wybrzeże w Gdańsku GDAŃSK Stankiewicz Grzegorz 163
813 Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Gdańsku GDAŃSK Strąk Robert 164
966 Port Gdański Eksploatacja  S.A. GDAŃSK Szeliga Grzegorz 165
1192 Pracownicy Oświaty i Wychowania przy Ośrodku Szkolno Wychowawczym nr 2 dla Niesłyszących WEJHEROWO Szpunar Ludwika 166
37 Pracowników Oświaty i Wychowania w Gdańsku GDAŃSK Szulc Teresa 167
660 Pracowników Oświaty i Wychowania w Wejherowie WEJHEROWO Szulgo Celina 168
74 Miejski Zakład Komunikacji STAROGARD GDAŃSKI Szweda Daniel 169
55/KO Zakład Napraw Taboru PKP CARGOWAG TCZEW Szweda Tadeusz 170
11 Politechnika Gdańska GDAŃSK Szymański Tadeusz 171
1133 Stocznia Marynarki Wojennej S.A. GDYNIA Szymelfenig Tadeusz 172
598 Pracowników Oświaty i Wychowania w Sopocie GDAŃSK Śliwińska Elżbieta 173
435 Pracowników Oświaty i Wychowania w Gdyni GDYNIA Śniadek Barbara 174
134 Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA SA STAROGARD GDAŃSKI Świeczkowski Leszek 175
2/KP Pracowników Centrum Poczty Polskiej Oddział Regionalny w Gdańsku GDAŃSK Taranowska Krystyna 176
2 REMONTOWA SHIPBUILDING S.A. GDAŃSK Treder Andrzej 177
34 Fabryka Mebli Okrętowych FAMOS sp. z o.o. STAROGARD GDAŃSKI Tubajski Jan 178
1100 Komisja Terenowa Emerytów i Rencistów NSZZ „S” przy Oddziale ZRG w Chojnicach CHOJNICE Tyloch Bogdan 179
31/KO Pomorski Oddział Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia GDAŃSK Urbaniak Cezary 180
336 Port Gdynia GDYNIA Waldowski Kazimierz 181
991 Pracowników PKO BP S.A. GDAŃSK Walter Monika 182
654 RADIO GDAŃSK  SA GDAŃSK Wasielewski Dariusz 183
961 Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. GDAŃSK Waszczuk Danuta 184
147 „DALMOR” S.A. GDYNIA Wcisło Teresa 185
1016 Pracowników Oświaty, Wychowania i Kultury w Chojnicach CHOJNICE Werra Maciej 186
5/KO Skanska S.A. nr 10 Gdańsk GDAŃSK Wilke Paweł 187
336 Port Gdynia GDYNIA Wiszowaty Zenon 188
864 Miejskie Przedsiębiorstwo Infrastruktury „KOS-EKO” Spółka z o.o. KOŚCIERZYNA Wochal Jarosław 189
801 Pracowników  KK, FG, KSNiO NSZZ „S” oraz SIPN „S” GDAŃSK Wojdat Danuta 190
281 COPERNICUS Podmiot Leczniczy sp. z o.o. GDAŃSK Wojewoda Andrzej 191
38/KO AUCHAN POLSKA sp. z o.o. GDAŃSK Wojtanowska Ewa 192
37 Pracowników Oświaty i Wychowania w Gdańsku GDAŃSK Woroniecka Anna 193
101 Zakłady Porcelany Stołowej  LUBIANA  SA KOŚCIERZYNA Zagórska Anna 194
3 Gdańska Stocznia Remontowa im. Józefa Piłsudskiego SA GDAŃSK Zakrzewski Stefan 195
1103 Flextronics International Poland TCZEW Zawiłowicz Kamila 196
180 Gdańskie Przeds. Energetyki Cieplnej sp. z o.o. GDAŃSK Zawiślak Bożena 197
115 RADMOR SA GDYNIA Zbucki Edward 198
3 Gdańska Stocznia Remontowa im. Józefa Piłsudskiego SA GDAŃSK Zieliński Mirosław 199
16/KP Polska Spółka Gazownictwa przy Oddziale w Gdańsku GDAŃSK Ziemer Jacek 200
435 Pracowników Oświaty i Wychowania w Gdyni GDYNIA Złoch Jolanta 201
227 Szpital Specjalistyczny WEJHEROWO Zocholl Marzena 202
961 Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. GDAŃSK Zwara Grzegorz 203
991 Pracowników PKO BP S.A. GDAŃSK Żalikowska Krystyna 204
47/KO Jeronimo Martin`s Dystrybucja S.A. GDAŃSK Żbikowski Adam 205
2 REMONTOWA SHIPBUILDING S.A. GDAŃSK Żmuda Krzysztof 206