Wykaz darczyńców Funduszu Stypendialnego im. NSZZ „Solidarność”

(stan na 18 sierpnia 2013 r. – XI edycja)

  • Zarząd Regionu Gdańskiego NSZZ „Solidarność” (po raz 11),
  • Komisja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” w Gdańskiej Stoczni Remontowej im. marszałka J. Piłsudskiego (11),
  • Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” Politechniki Gdańskiej (11),
  • Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” w Stoczni Remontowej SHIPBUILDING SA (była Gdańska Stocznia Północna) (11),
  • Komisja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA w Starogardzie Gdańskim (11),
  • Komisja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” Szkół Artystycznych Wybrzeża – Gdańsk (11),
  • Komisja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania w Chojnicach (11),
  • Komisja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania w Gdańsku (11),
  • Komisja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania w Gdyni (11),
  • Komisja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania w Kościerzynie (11),
  • Komisja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania w Pucku (11),
  • Komisja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania w Starogardzie Gdańskim (11),
  • Komisja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania w Tczewie (11),

 

  • Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” OPEC sp. z  o.o. w Gdyni (10),
  • Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” Spółdzielni Mleczarskiej „POLMLEK-MAĆKOWY” SA Gdańsk (10),
  • Komisja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania w Rumi (10),

 

  • Komisja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” w Stoczni Marynarki Wojennej w Gdyni (9),
  • Komisja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania w Pruszczu Gdańskim (9)
  • Komisja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania w Wejherowie (9),
  •  Komisja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania w Brusach (9),

 

  • Komisja Krajowa NSZZ „Solidarność” (8),
  • Komisja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” Stoczni Remontowej „Nauta” Gdynia (8),
  •  Oddział NSZZ „Solidarność” w Kościerzynie – wspólne wpłaty kilku KM: Muzeum –Wdzydze Kiszewskie, KM NZOZ w Kościerzynie, KM ELBUD w Owśnicach, KZ PUD-M w Kościerzynie (8),

 

  • Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” Portu Gdynia (7),
  • Komisja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” RADMOR S.A. w Gdyni (7),
  • Komisja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania w Czersku (7),
  • Redakcja „Magazynu ZRG” (7),

 

  • Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” PKP, Zakład Linii Kolejowych w Gdańsku (6),
  • Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” GPEC sp. z  o.o. w Gdańsku (6),
  • Komisja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” Pracowników Biura Zarządu Regionu Gdańskiego (6),
  • Chińsko – Polskie Towarzystwo Okrętowe SA CHIPOLBROK w Gdyni (6),
  • Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” w Urzędzie Miasta Gdynia (6),
  • Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” przy Zakładzie Porcelany Stołowej „LUBIANA” (6),

 

  • Koncern Energetyczny ENERGA SA w Gdańsku (5);
  • Komisja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania w Goręczynie (5),
  • Zakłady Mleczarskie POLMLEK-MAĆKOWY SA – Gdańsk (5),

 

  • Komisja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania w Lęborku (4),
  • Spółdzielnia Inwalidów im. H. Derdowskiego w Chojnicach (4),

 

  • Komisja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” w ENERGA-OPERATOR SA – Oddział w Gdańsku (3),
  • Komisja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” Pomorskiej Spółki Gazownictwa  sp. z o.o. Oddział  Zakład Gazowniczy Gdańsk (3),
  • Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Niesłyszących w Wejherowie (3),

 

  • Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” HYDROBUDOWA – Gdańsk (2),

 

  • Stocznia Remontowa SHIPBUILDING w Gdańsku,
  • Organizacja Podzakładowa NSZZ „Solidarność” w operatorze Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Oddział w Gdańsku
  • Komisja Międzyzakładowa Pracowników Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” w Malborku,

 

oraz darczyńcy indywidualni:

Alicja i Krzysztof Adamczykowie, Bożena Brauer, Elżbieta i Zdzisław Brzezińscy, Adam Chmielecki, ks. Wojciech Cichosz, Krzysztof Dośla, Piotr Duda, Elżbieta Działoszewska, Barbara i Stefan Gawroński,  Urszula i Ryszard Grycner, Michał Gurowski, Zdzisława i Zbigniew Haciowie,  Ludwik Jakubek, Adam Jaśkowski,

Elżbieta i Krzysztof Jędrzejczykowie, Mirosław Kamieński, Barbara Kamińska, Anna Kocik, Adam Krawiec,  Wojciech Książek, Katarzyna i Jan Kulasowie,  Małgorzata i Ryszard Kuźmowie,  Aleksandra i Mirosław Lewiccy, Iwona i Edward Lipkowscy, Ewa Łowkiel, Gabriela i Jerzy Martyńscy, Ewa i Piotr Mikołajczykowie, Hanna Minkiewicz, Iwona Pawlaczyk,  Jan Szewczyk, Renata Tkaczyk, Danuta i Waldemar Uziakowie, Ryszarda Wąsowska, Anna i Tomasz Wieccy, Grażyna Wiśniewska, Danuta Wójcik, Elżbieta Zydek, Jacek Żalikowski.

Lista Darczyńców. Pobierz PDF:…>>

Download PDF
Powrót Drukuj stronę