Delegaci na WZD Sekcji Regionalnej

Delegaci na WZD Sekcji Regionalnejw kadencji 2010 – 2014

GDAŃSK:1 Bożena Brauer, 2 Stefania Ciba, 3 Marcin Dam, 4 Grażyna Durajczyk, 5 Piotr Gierszewski, 6 Beata Gleba, 7 Piotr Gwit, 8 Krzysztof Jędrzejczyk, 9 Aleksander Jurgowski, 10 Renata Kamieńska, 11 Barbara Kanclerz-Brzóska, 12 Anna Kocik, 13 Krzysztof Koszlawa, 14 Ewa Kuczyńska, 15 Barbara Markiewicz, 16 Elżbieta Matocha, 17 Bożena Mazur, 18 Hanna Mickiewicz, 19 Anna Ożóg-Lewińska, 20 Ewa Pogorzeliska, 21 Iwona Puchalska, 22 Irena Roczniak, 23 Janusz Sokoliński, 24 Magdalena Soliwoda, 25 Wojciech Szczepański, 26 Teresa Szulc, 27 Zofia Terlecka, 28 Anna Woroniecka;

GDYNIA: 29 Danuta Derheld, 30 Dorota Dunst, 31 Halina Górska, 32 Joanna Grzesińska, 33 Zdzisława Hacia, 34 Wojciech Klimczok, 35 Celina Kłodziska, 36 Marzena Korzeniewska, 37 Sylwia Kurpiowska, 38 Leon Kurr, 39 Ewa Maj-Kurpiewska, 40 Wioletta Sosnowska, 41 Andrzej Szczepańczyk, 42 Dorota Szewczyk, 43 Agnieszka Szwejkowska-Kulpa, 44 Barbara Śniadek, 45 Jolanta Złoch;

TCZEW: 46 Elżbieta Cyfert, 47 Brygida Giełdon, 48 Aleksandra Gluth, 49 Joanna Gładszy, 50 Barbara Kamieńska, 51 Piotr Klimek, 52 Anna Krakowska, 53 Alicja Olszewska, 54 Szyszka Zofia;

CHOJNICE: 55 Paweł Gryglewski, ,56 Ryszard Poznań, 57 Grażyna Szumska, 58 Maciej Werra;

SOPOT: 59 Urszula Byczkowska, 60 Bożena Dmochowska, 61 Elżbieta Śliwińska;

KOŚCIERZYNA: 62 Zdzisław Brzeziński, 63 Michał Gurowski, 64 Grzegorz Urowski;

LĘBORK: 65 Stanisław Jakonis, 66 Otton Meyer, 67 Krzysztof Wetta;

PUCK: 68 Barbara Bakun-Czyżykowska, 69 Joanna Łuczak, 70 Wojciech Książek;

KM WEJHEROWO: 71 Grażyna Pęgowska, 72 Celina Szulgo;

KZ WEJHEROWO: 73 Ludwika Szpunar;

BRUSY: 74 Aleksandra Turowska, 75 Jan Szulc;

MALBORK: 76 Janina Zawadzka, 77 Jerzy Zawadzki;

PRUSZCZ GDAŃSKI: 78 Paweł Flejszar, 79 Agnieszka Kempa;

RUMIA: 80 Romualda Milewska, 81 Danuta Wójcie;

STAROGARD GDAŃSKI: 82 Ewa Ceroń-Szmaglińska, 83 Maria Kamieńska;

SZKOŁY ARTYSTYCZNE: 84 Aleksandra Lewicka, 85 Grażyna Trybułowska;

ŻUKOWO: 86 Carmen Teras, 87 Maria Pikies;

CEDRY WIELKIE: 88 Dariusz Żulpo;

CHOJNICE CKU: 89 Jacek Mroczkowski;

CZERSK: 90 Janusz Kitowski;

GORĘCZYNO: 91 Ewa Tusk;

KARTUZY: 92 Piotr Zielke, 93 Dorota Lemańczyk;

KOLBUDY: 94 Izabela Rułkowska;

KURATORIUM OŚWIATY: 95 Zenon Chrześcijański;

PRZYWIDZ: 96 Ewa Zielińska;

REDA: 97 Alina Kret;

RUSOCIN: 98 Krzysztof Kamoń;

Uwaga: w pracach Sekcji uczestniczą organizacje związkowe, które formalnie nie podlegają rejestracji w Zarządzie Regionu Gdańskiego NSZZ „Solidarność”:

BYTÓW (ZR Słupsk): Emilia Cepa, Irena Kołakowska, Kamila Szada-Borzyszkowska;

KWIDZYN (ZR ELBLĄG): Magdalena Dolatta, Iwona Grodecka-Trautsolt;

SZTUM (ZR ELBLĄG): Marzena Chrześcijańska.

Uwaga: w pracach Sekcji od 2011 roku uczestniczy także KM Pracowników Oświaty i Wychowania NSZZ „Solidarność” w Nowym Dworze Gdańskim (Przewodniczący: Dariusz Danecki) – zarejestrowana w ZR Elbląskiego NSZZ „Solidarność”.