Już się wybrali

Poniżej prezentujemy listę organizacji związkowych, które dokonały wyborów władz na nową kadencję 2010-2014. Lista jest sukcesywnie uzupełniana.

 

 

Nowo wybrane organizacje zakładowe:

  • KZ 95,  Specjalistyczny ZOZ nad Matką i Dzieckiem, Gdańsk,  Jadwiga Hoszek
  • KZ 761, Urząd Statystyczny Gdańsk, Andrzej Sirocki
  • KM 1083, Pracownicy REAL Gdańsk–Gdynia, Cezary Fiutowski
  • KZ 1186, Rationel Polska sp. z o.o. Wędkowy, Tomasz Muszyński
  • KM 4, Grupa Stoczni Gdynia SA, Dariusz Adamski
  • KO 31, Pomorski Oddział Wojewódzki NFZ, Elżbieta Trębacz
  • KZ 909, Pracownicy Straży Miejskiej w Gdańsku, Robert Rokosz
  • KZ 837, Zakład Energetyki Cieplnej Tczew sp. z o.o., Jerzy Grys
  • KZ 252, Muzeum Archeologiczne Gdańsk, Adam Kamrowski
  • KZ 25, Centrum Techniki Okrętowej SA Gdańsk, Katarzyna Wasiniewska-Krupa
  • KZ 813, Okręgowy Inspektorat Pracy Gdańsk, Roman Giedrojć
  • KO 39, Zakład Ubezpieczeń Społecznych O/Gdańsk, Wojciech Szafrański
  • KZ 1187, PROAL LTD sp. z o.o. w Wejherowie, Rafał Perszon
  • KZ 925, PBE ELBUD Gdańsk SA Wytwórnia  Prefabrykatów Żelbetowych w Owśnicach, Maria Bober 
  • KZ 998, Państwowa Straż Pożarna w Pucku, Artur Krzeszowski
  • KZ 692, Spółdzielnia Mieszkaniowa "Kaszuby" w Kartuzach, Aleksander Pryczkowski
  • KM 605, Szkoły Artystyczne Wybrzeża, Aleksandra Lewicka
  • KZ 130, Państwowy Teatr Wybrzeże, Krzysztof Puzio
  • KZ 864, Zakład Energetyki Cieplnej sp. z o.o. KOSPEC, Jarosław Wochal
  • KZ 1158, Zespół Ośrodków Szkoleniowo – Wypoczynkowych ZATOKA w Sopocie, Izabela Kurt
  • KO 1, PKO BP SA O/Gdańsk, Ewa Kowalska
  • KZ 1111, Pracowników i Funkcjonariuszy Izby Celnej w Gdyni, Leszek Behmke 

  • KP 13, Hotel NOVOTEL CENTRUM Orbis SA, Urszula Piętka

  • KM 3, Gdańska Stocznia Remontowa im. Józefa Piłsudskiego, Mirosław Piórek

  • KZ 126, Hydrobudowa SA Gdańsk, Kazimierz Laszczak

  • KO 48, Orbis SA, Oddział Hotel Posejdon, Radosław Owsiany

  • KZ 118, Instytut Maszyn Przepływowych im. R. Szewalskiego PAN, Piotr Lampart

  • KZ 1072, Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o., Lębork, Roman Milczewski

  • KZ 24, Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy, Regina Plota

  • KM 171, Przembud Gdańsk SA, Jerzy Wysocki

  • KZ 654, Radio Gdańsk, Jacek Czeszejko

  • KZ 320, Ośrodek Badawczo – Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej SA, Władysław Bogdan

  • KP 10, PGNiG SA w Warszawie Pomorski Oddział Obrotu Gazem z siedzibą w Gdańsku, Maria Juszko

  • KZ 1189, Interchem SA, Łukasz Woźniak

  • KP 387, ORBIS SA Oddział Novotel Marina w Gdańsku, Leszek Trzosowski

  • KZ 1188, PKP Intercity SA Zakład Północny w Gdyni, Ryszard Pipczyński

  • KZ 834, Spółdzielnia Mieszkaniowa ROZSTAJE, Elżbieta Dobrowolska

  • KO 25, PZU Życie SA Oddział Gdańsk, Janusz Dworakowski

  • KZ 23, SIARKOPOL GDAŃSK SA, Zenon Glapa

  • KM 101, Zakłady Porcelany Stołowej LUBIANA SA, Anna Zagórska

  • KZ 122, Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Gdańsk sp. z o.o., Krystyna Kozak

  • KZ 263, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Conrada-Korzeniowskiego, Ewa Łapińska

  • KZ 481, Wojewódzki Zespół Reumatologiczny, Bogumiła Stobińska

  • KT 1001, Emerytów i Rencistów Powiatu Gdańskiego, Waldemar Pięta

  • KT 1121, Emerytów i Rencistów w Kościerzynie, Jan Gleński

  • KZ 1043, Spółdzielnia Mleczarska POLMLEK-MAĆKOWY, Zbigniew Sikorski

  • KO 2, Pracowników PZU SA Okręgu Gdańskiego, Andrzej Rutka

  • KO 7, Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka O/Gdańsk, Zygmunt Ziewiec

  • KO 15, Bank Gospodarki Żywnościowej SA Oddział Wojewódzki, Wiesława Lingo

  • KZ 144, Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. z o.o., Jacek Żalikowski

  • KO 19, RUCH SA w Warszawie Oddział Gdańsk, Anna Brózda

  • KM 333, Elektrownia Wodna ŻARNOWIEC SA w Czymanowie, Krzysztof Czaja

  • KM 434, Morskie Służby i Przedsiębiorstwa Ratownicze,  Krzysztof Kowalczyk

  • KZ 1190, Pomorski Zakład Przewozów Regionalnych w Gdyni, Kazimierz Solejewski

  • KZ 510, Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska, Małgorzata Szymańska

  • KM 353, Elektromontaż Gdańsk SA, Roman Hajdysz

  • KZ 314, CROWN PACKAGING Polska sp. z o.o. O/Pruszcz Gdański, Jan Cichoszewski

  • KZ 785, IGLOPORT sp. z o.o., Robert Hewelt

  • KZ 804, Spółdzielnia Mieszkaniowa SUCHANINO, Grażyna Szcześniak

  • KO 49, Hotel Orbis SA Region Gdańsk, Grażyna Kania

  • KM 64, Pracowników Oświaty i Wychowania miasta i gminy Pruszcz Gdański, Paweł Flejszar

  • KZ 846, Gdański Zespół Żłobków, Elżbieta Hryniewicz

  • KZ 140, Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu im. J. Śniadeckiego, Olgierd Bojke

  • KM 938, Pracowników Oświaty i Wychowania gminy Przywidz, Ewa Zielińska

  • KZ 1163, NZOZ "Przychodnia Morena" sp. z o.o., Maria Żarska

  • KO 33, NAFTOBAZY sp. z o.o. Baza Paliw nr 21, Tadeusz Kreft

  • KO 38, AUCHAN POLSKA sp. z o.o., Ewa Wojtanowska

  • KZ 600, Międzygminne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji EKOWIK sp. z o.o., Wiesław Pepliński

  • KO 47, Jeronimo Martin`s Dystrybucja SA, Maria Motyl

  • KZ 1012, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Chojnicach, Arkadiusz Kukliński

  • KZ 1038, Zakład Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Tczewie, Ewa Brandt

  • KP 6, Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM sp. z o.o. Oddział w Gdańsku, Henryk Kaczorowski

  • KP 9, Totalizator Sportowy sp. z o.o., Elżbieta Skłucka

  • KZ 1057, PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście sp. z o.o., Marek Reclaw

  • KP 11, Żywiec Sprzedaż i Dystrybucja sp. z o.o., Adam Baranowski

  • KM 2, Stocznia Północna SA, Krzysztof Żmuda

  • KZ 27, Instytut Morski, Wojciech Gawlik

  • KZ 1060, Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Rusocinie, Krzysztof Kamoń

  • KZ 639, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Sopocie, Roman Kaszuba

  • KM 649, Pracowników Oświaty i Wychowania w Rumi, Danuta Wójcik

  • KZ 687, Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Tadeusz Eksterowicz

  • KZ 739, Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych STARKOM sp. z o.o. w Starogardzie Gdańskim, Ryszard Lis

  • KZ 34, Fabryka Mebli Okrętowych FAMOS  sp. z o.o., Benedykt Kerlin

  • KZ 79, Gdański Zarząd Nieruchomości Komunalnych Zakład Budżetowy, Andrzej Chojnacki

  • KZ 91, FEDERAL MOGUL BIMET SA, Andrzej Mieczkowski

  • KZ 107, Przedsiębiorstwo Robót Sanitarno-Porządkowych SA, Artur Krawczyk

  • KM 1082, Muzeum Kaszubski Park Etnograficzny im. T.I. Gulgowskich we Wdzydzach Kiszewskich, Waldemar Hetmański

  • KZ 1092, Kolejowe Przedsiębiorstwo Turystyczno-Wypoczynkowe NATURA-TOUR sp. z o.o., Ryszard Maliczkiewicz

  • KZ 1093, Zakład Utylizacyjny sp. z o.o., Jacek Gburek

  • KM 801, Pracowników Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność", Michał Kozicki

  • KM 825, Pracowników Oświaty i Wychowania w Kolbudach, Izabela Rułkowska

  • KZ 169, Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska, Jarosław Kińczyk

  • KZ 1098, Spółdzielnia Mieszkaniowa ŻABIANKA, Krzysztof Wendt

  • KM 831, Pracowników Oświaty i Wychowania Gminy Żukowo, Maria Pikies

  • KZ 835, Kartuskie Przesiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o., Wiesław Dorsz

  • KZ 870, Zakład Energetyki Cieplnej SPEC-PEC sp. z o.o., Andrzej Grzenkowicz

  • KM 186, Akademia Morska, Marek Lubowiecki

  • KZ 1103, Flextronics International Poland, Krzysztof Andraszewicz

  • KZ 882, SP Zakład Opieki Zdrowotnej Stacja Pogotowia Ratunkowego, Irena Jenda

  • KZ 890, Pracowników Kuratorium Oświaty, Elżbieta Szwoch

  • KM 914, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gdańsku, Maciej Dąbrowski

  • KZ 934, Fabryka Maszyn POMECH sp. z o.o., Marek Kwidziński

  • KM 946, MOPS I MBP w Sopocie, Maria Iwona Pomirska

  • KM 947, Nadmorskie Centrum Medyczne, Jolanta Florkowska

  • KZ 988, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe DEKOM sp. z o.o., Anida Hanusowska

  • KZ 1124, Regionalny Ośrodek Psychiatrii Sądowej, Andrzej Landowski

  • KT 1130, Powiatu Starogardzkiego przy Oddziale ZRG NSZZ "Solidarność" w Starogardzie Gdańskim, Leszek Wójcik

  • KZ 1143, Urząd Miasta Malborka, Zbigniew Barski

  • KZ 232, Dr Oetker Polska sp. z o.o., Piotr Labuda

  • KZ 1154, Dom Pomocy Społecznej w Lubkowie, Jarosław Orzeł

  • KZ 271, Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych Gdańsk sp. z o.o., Roman Smulski

  • KZ 1160, ENSTO POL sp. z o.o. w Straszynie, Marek Ozorowski

  • KZ 1165, Dom Pomocy Połecznej w Kobysewie, Waldemar Królak

  • KZ 1171, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kościerzynie, Radosław Zwara

  • KZ 1175, Dom Pomocy Społecznej "Leśny" w Zaskoczynie, Aleksandra Władymiruk

  • KM 1182, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Pucku, Ewa Byczkowska

  • KZ 281, Pomorskie Centrum Traumatologii Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku, Stanisława Hirsz-Lemke

  • KZ 340, Spółdzielnia Inwalidów POMORZANKA Zakład Pracy Chronionej w Starogardzie Gdańskim, Daniela Sprengel

  • KZ 379, Chińsko-Polskie Towarzystwo Okrętowe SA w Szanghaju O/Gdynia, Piotr Rokicki

  • KZ 380, Zakłady Urządzeń Okrętowych HYDROSTER sp. z o.o., Włodzimierz Kaźmierski

  • KZ 382, Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych Województwa Pomorskiego, Agnieszka Baranowska

  • KZ 400, Tczewskie Centrum Zdrowia, Józef Rulewski

  • KZ 452, Spółdzielnia Mieszkaniowa KARWINY, Paweł Żurawski

  • KM 500, Polskapresse sp. z o.o. O/Prasa Bałtycka, Jacek Klein

  • KZ 505, Przedsiębiorstwo Usług Drogowo-Mostowych SA w Kościerzynie, Zenon Tandek

  • KZ 538, Destylarnia Sobieski SA w Starogardzie Gdańskim, Zbigniew Jakubowski

  • KM 551, APATOR METRIX SA, Andrzej Miętkiewski

  • KZ 590, PKS Starogard Gdański SA, Jarosław Kuchnowski

  • KZ 1003, Urząd Miejski w Tczewie, Damian Piskorski

  • KZ 907, WAKOZ BETON sp. z o.o. Luzino, Jan Czapiewski

  • KZ 71, Spółdzielnia Inwalidów Odrodzenie, Zbigniew Kruszyński

  • KM 106, ELMOR SA, Jan Lenart

  • KZ 1176, Spółdzielnia Niewidomych SINOL, Stefan Bronk

  • KZ 1131, Pomorski Urząd Skarbowy, Andrzej Rautenberg

  • KZ 129, Pomorskie Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy, Anna Czank

  • KZ 74, Miejski Zakład Komunikacji w Starogardzie Gdańskim, Michał Magulski

  • KM 1166, Drobnica Portu Gdynia, Jacek Szornak

  • KM 1056, Pracowników Bankowości w BGŻ SA, Maria Grzegorczyk

  • KZ 1037, Przedsiębiorstwo Połowów i Usług Rybackich SZKUNER sp. z o.o., Ryszard Karsznia

  • KM 376, Petrobaltic SA, Jarosław Rojek

  • KM 623, Pracowników Biura ZRG NSZZ "S", Tadeusz Grubich

  • KM 148, GZE "UNIMOR RADIOCOM" SA i w spółkach zależnych, Kazimierz Łęgowski

  • KZ 245, Gdańskie Zakłady Teleelektroniczne TELKOM-TELMOR sp. z o.o., Maria Borkowska-Flisek

  • KZ 1063, POL-DRÓG LĘBORK SA, Roman Pętlak

  • KZ 335, SAG ELBUD GDAŃSK HOLDING SA, Dariusz Jabłoński

  • KZ 179, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gdyni sp. z o.o., Krzysztof Prokopiuk

  • KZ 412, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gdańsku, Anna Aleksandrowicz

  • KZ 1105, Makro Cash and Carry Polska, Jan Cuber

  • KZ 1090, "Polipol-Meble" sp. z o.o. w Chojnicach, Wiesław Ostaszewski

  • KM 598, Pracowników Oświaty i Wychowania w Sopocie, Elżbieta Śliwińska

  • KM 5, Stocznia Remontowa NAUTA SA, Andrzej Janzen

  • KZ 1019, Miejski Zakład Komunikacji sp. z o.o w Chojnicach, Grzegorz Rudnik

  • KP 2, Centrum Poczty Polskiej Oddział Regionalny w Gdańsku, Krystyna Taranowska

  • KZ 1140, Fabryka Obrabiarek "PEMAL" SA w Malborku, Henryk Olszewski 

  • KZ 369, COGNOR SA, Jadwiga Szulc

  • KM 678, Pracowników Oświaty i Wychowania Ziemi Kościerskiej, Kazimierz Stoltmann

  • KO 40, PKP Energetyka sp. z o.o. Zakład Północny, Marek Klas

  • KM 730, Pracowników Oświaty i Wychowania Rejon Tczew, Alicja Olszewska

  • KP 1, Pracowników Poczty Polskiej SA Centrum Logistyki Oddział Regionalny w Gdańsku, Andrzej Stępień 

  • KM 553, Pracowników Oświaty i Wychowania Ziemi Kociewskiej, Ewa Ceroń-Szmaglińska

  • KZ 1177, Leśników Lipuskich, Rafał Burandt

  • KZ 1118, Pracowników Oświaty i Wychowania w Gimnazjum nr 1 im. Antoniego Abrahama w Kartuzach, Dorota Lemańczyk

  • KZ 1040, SITA Tczew sp. z o.o., Zyta Machnicka

  • KP 5, Pracowników Poczty Polskiej Regionu Gdańskiego Dyrekcja Okręgu Poczty, Jerzy Malinowski

  • KZ 887, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wejherowie, Emilia Piekarska-Kuliś

  • KP 8, Zakłady Tłuszczowe KRUSZWICA SA Oddział w Gdańsku, Aleksander Mostek

  • KZ 1023, Spółdzielnia Inwalidów im. H. Derdowskiego w Chojnicach, Edmund Mleczek

  • KZ 893, Urząd Miasta Gdyni, Marzena Krefta

  • KZ 1006, Nadleśnictwo Przymuszewo, Tomir Kubicki

  • KM 1, Stocznia Gdańska, Roman Gałęzewski

  • KZ 1159, Urząd Skarbowy w Tczewie, Jerzy Walkowski

  • KZ 966, Port Gdański Eksploatacja sp. z o.o., Zenon Chmielewski

  • KM 407, Pracowników Oświaty i Wychowania Ziemi Kartuskiej, Piotr Zielke

  • KM 944, Pracowników Oświaty i Wychowania w Redzie, Alina Kreft

  • KM 660, Pracowników Oświaty i Wychowania w Wejherowie, Celina Szulgo

  • KM 1147, Pracowników Oświaty i Wychowania w Nowym Stawie, Bogumiła Jaszczyńska

  • KM 1139, Pracowników Oświaty i Wychowania w Malborku, Maria Pawlikowska

  • KT 1084, Emerytów i Rencistów przy Oddziale ZRG NSZZ "S" w Gdyni, Benedykt Dobek

  • KO 23, Pracowników Telekomunikacji w Gdańsku, Dariusz Majewski

  • KM 37, Pracowników Oświaty i Wychowania w Gdańsku, Bożena Brauer

  • KZ 142, Zakład Komunikacji Miejskiej sp. z o.o. w Gdańsku, Tadeusz Kornowski

  • KZ 89, Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe sp. z o.o., Wiktor Wiszniewski

  • KM 961, Zarząd Morskiego Portu Gdańsk SA, Edward Fortuna

  • KZ 22, Uniwersytet Gdański, Franciszek Makurat

  • KO 13, Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA SA, Renata Miażdżyk

  • KM 435, Pracowników Oświaty i Wychowania w Gdyni, Zdzisława Hacia

  • KM 1068, Pracowników Oświaty i Wychowania Lębork, Stanisław Jakonis

  • KZ 643, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Gdyni, Tomasz Richert

  • KZ 451, Pomorska Komunikacja Samochodowa sp. z o.o., Daniel Klawikowski

  • KZ 1062, Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lęborku, Dorota Olech

  • KZ 959, Port Północny sp. z o.o., Andrzej Kołodziejski

  • KZ 631, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wejherowie, Andrzej Bornowski

  • KZ 289, Portowy Zakład Opieki Zdrowotnej sp. z o.o. w Gdyni, Anna Maruszczak

  • KO 24, Przemysłowy Instytut Telekomunikacji O/Gdańsk, Jerzy Plieth

  • KZ 30, Spółdzielnia Mieszkaniowa OSIEDLE MŁODYCH, Zenon Jurczyk

  • KM 1034, Pracowników Oświaty i Wychowania gminy Brusy, Aleksandra Turowska

  • KZ 1071, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Lęborku, Fryderyk Mach

  • KZ 626, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Starogardzie Gdańskim, Marek Pańcierzyński

  • KM 180, Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. z o.o., Stanisław Kotyński

  • KZ 325, PKP ENERGETYKA SA Zakład Północny w Sopocie, Marek Klas

  • KM 81, Pomorska Spółka Gazownictwa sp. z o.o., Zbigniew Matuszewski

  • KM 1109, SKANSKA SA, Romuald Dunst

  • KZ 210, Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej 0/Gdynia, Antoni Licow

  • KO 32, Komenda Regionalna Straży Ochrony Kolei w Gdańsku, Waldemar Jankowski

  • KM 152, Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna, Jan Poźniak

  • KM 366, Zespół Opieki Zdrowotnej i Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie, Andrzej Pufelski

  • KM 697, Pracowników Oświaty i Wychowania Ziemi Puckiej, Barbara Bakun-Czyżykowska

  • KM 38, Gdański Uniwersytet Medyczny i Uniwersyteckie Centra Kliniczne, Mirosław Madej

  • KM 220, Służba Zdrowia nr 1 w Gdyni, Barbara Wyrwas

  • KM 583, Pracowników Ochrony Zdrowia w Kartuzach, Regina Hallmann

  • KZ 55, Szpital Specjalistyczny Św. Wojciecha Adalberta w Gdańsku, Anna Gruszecka

  • KZ 1169, PKP CARGO SA Pomorski Zakład Spółki w Gdyni, Jan Majder

  • KM 1028, Pracowników Oświaty i Wychowania miasta i gminy Czersk, Janusz Kitowski

  • KM Pracowników Oświaty, Wychowania i Kultury w Chojnicach, Maciej Werra

  • KZ 1161, Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chojnicach, Jacek Mroczkowski

  • KZ 913, Urząd Miasta Starogard Gdański, Mieczysław Haronek

  • KZ 446, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Pucku, Dorota Liss

  • KZ 1129, SP ZOZ Szpital Miejski im. J. Brudzińskiego w Gdyni, Tomasz Gondek

  • KM 115, RADMOR SA, Edward Zbucki

  • KZ 741, PKP Polskie Linie Kolejowe SA Zakład Linii Kolejowych w Gdańsku, Mieczysław Jabłonka

  • KT 879, dla Członków Indywidualnych przy ZRG NSZZ "Solidarność", Mirosław Rekowski

  • KZ 436, Nadleśnictwo Starogard Gdański, Wacław Bruski

  • KZ 1073, Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. z o.o. w Lęborku, Tadeusz Obidziński

  • KZ 1005, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Chojnicach, Irena Żynda

  • KZ 461, Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Gdańsku, Stanisław Kwaśnik

  • KM 147, Przedsiębiorstwo Połowów, Przetwórstwa i Handlu DALMOR SA, Teresa Wcisło

  • KM 49, EATON TRUCK COMPONENTS sp. z o.o. w Tczewie, Edmund Trochowski

  • KZ 42, Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, Małgorzata Cichocka

  • KZ 984, Przedsiębiorstwo Komunikacji Trolejbusowej sp. z o.o. w Gdyni, Leszek Stodolski

  • KZ 14, Muzeum Narodowe w Gdańsku, Barbara Spigarska

  • KM 28, Marynarzy i Rybaków, Andrzej Kościk

  • KZ 269, Kolejowe Zakłady Usługowe sp. z o.o. w Gdańsku, Krystyna Recław 

  • KZ 11, Politechnika Gdańska, Tadeusz Szymański

  • KZ 174, SAUR-NEPTUN GDAŃSK SA, Janusz Baranowski

  • KZ 291, C.HARTWIG GDYNIA SA, Jadwiga Zielińska

  • KZ 1021, KLOSE Czerska Fabryka Mebli sp. z o.o., Jacek Łangowski

  • KM 1152, Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Franciszka Stefczyka w Gdyni, Marek Niderla

  • KZ 1013, Wytwórnia Konstrukcji Stalowych MOSTOSTAL SA w Chojnicach, Stanisław Kowalik

  • KZ 681, Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gdańsku, Sabina Kruszyńska

  • KZ 850, Urząd Kontroli Skarbowej w Gdańsku, Karol Sarad

  • KZ 847, Miejski Zakład Komunikacji WEJHEROWO sp. z o.o., Henryk Polaszek

  • KZ 386, Zakład Gospodarki Mieszkaniowej sp. z o.o., Andrzej Stolarski

  • KZ 128, Centralne Muzeum Morskie w Gdańsku, Leszek Pochroń-Frankowski

  • KZ 1049, Urząd Gminy Pruszcz Gdański, Stefania Tarnowska

  • KZ 316, Instytut Energetyki O/Gdańsk, Henryk Koseda

  • KZ 610, Spółdzielnia Mieszkaniowa RADUNIA w Pruszczu Gdańskim, Eugeniusz Koziara

  • KM 162, Zatoka SA w Gdańsku i SPOŁEM PSS w Gdyni, Edward Melerski

  • KZ 599, Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych sp. z o.o. w Rumi, Sławomir Mieczkowski

  • KZ 1026, Szpital Specjalistyczny im. J.K.Łukowicza w Chojnicach, Tadeusz Majka

  • KZ 1024, Spółdzielnia Inwalidów RÓWNOŚĆ Zakład Pracy Chronionej w Czersku, Michał Kaszubowski

  • KZ 483, Nadleśnictwo Choczewo, Sebastian Wejer

  • KZ 755, Urząd Miejski w Gdańsku, Krzysztof Pałkowski

  • KZ 493, Lokatorsko-Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa WRZESZCZ, Mirosław Obojski

  • KZ 985, PELKOM sp. z o.o. w Pelplinie, Zbigniew Rogański

  • KM 1106, Pracowników Urzędu Gminy w Wejherowie, Henryk Pranschke

  • KZ 1122, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdańsku, Mariusz Popielarz

  • KZ 178, MUSI Spółdzielnia Usługowa w Gdańsku, Marian Żebrowski

  • KZ 949, Szpital Św. Jana w Starogardzie Gdańskim, Teresa Morawska

  • KZ 1009, Zakład Usług Komunalnych w Czersku, Piotr Gąsiorowski

  • KZ 1018, Zakład Budowy Maszyn ZREMB SA w Chojnicach, Andrzej Waga

  • KP 3, Pracowników Centrum Poczty Polskiej Oddział rejonu w Gdyni, Jerzy Tucki

  • KZ 146, Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej sp. z o.o. w Gdyni, Zdzisław Dejk

  • KZ 953, Zakład Energetyki Cieplnej STAR-PEC sp. z o.o. w Starogardzie Gdańskim, Mariusz Szpakowski

  • KM 1170, Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Gdańsku, Mariusz Beruś

  • KZ 1162, Dom Pomocy Społecznej w Gdańsku, Jadwiga Domaszewicz-Tyburska

  • KZ 612, Ośrodek Przygotowań Olimpijskich im. Fr. Stamma we Władysławowie, Bogumiła Bugajska

  • KZ 416, Spółka wodno-Ściekowa SWARZEWO w Swarzewie, Sławomir Hincke

  • KZ 1150, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Malborku, Krzysztof Nowak

  • KZ 187, Zespół Opieki Zdrowotnej dla Szkół Wyższych w Gdańsku, Barbara Borkowska

  • KO 11, WARS SA w Warszawie Oddział Północ Gdynia, Krzysztof Korab

  • KM 230, Urząd Morski w Gdyni, Grażyna Jędruch

  • KM 375, Rolls-Royce Marine Poland sp. z o.o. i FAMA sp. z o.o. w Gniewie, Rafał Orłowski

  • KZ 31, Wojewódzki Szpital Psychiatryczny im. prof. T.Bilikiewicza w Gdańsku, Zbigniew Zatorski

  • KZ 439, Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Komuny Paryskiej w Gdyni, Ryszard Głuszek

  • KZ 160, Spółdzielnia Mieszkaniowa VII Dwór w Gdańsku, Ewa Spychalska

  • KZ 327, NZOZ INTERMEDICA w Gdańsku, Elżbieta Pozańska

  • KZ 93, Gdańskie Zakłady Nawozów Fosforowych FOSFORY sp. z o.o. w Gdańsku, Janusz Derwojed

  • KZ 952, PKP SA Oddział Gspodarowania Nieruchomościami w Gdańsku, Urszula Kotłowska

  • KZ 83, Teatr Muzyczny w Gdyni, Bogdan Gasik

  • KZ 1153, EKO DOLINA sp. z o.o. w Łężycach, Agnieszka Klebba-Bednarczyk

  • KZ 1022, Zakład Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Sępólnie Krajeńskim, Barbara Kwasigroch

  • KZ 828, Przedsiębiorstwo Komunalne KOMEX sp. z o.o. w Jastarni, Andrzej Solecki

  • KZ 1181, Urząd Dozoru Technicznego w Warszawie Oddział w Gdańsku, Henryk Bryl

  • KZ 1089, Taksówkarzy Pełnoetatowych w Gdyni, Piotr Kruszyński

  • KZ 1191, I Urząd Skarbowy w Gdańsku, Piotr Opuszewicz

  • KZ 1180, Dom Pomocy Społecznej nr 1 w Lęborku, Aleksandra Rodziewicz

  • KZ 1014, "POL-DRÓG Chojnice" sp. z o.o. w Chojnicach, Adam Rydzewski

  • KO 10, Energomontaż-Północ-Gdynia sp. z o.o. w Gdyni, Marek Kufel

  • KZ 378, Archiwum Państwowe w Gdańsku, Łukasz Franiek

  • KP 4, Pracowników Centrum Poczty Polskiej Oddział Regionalny Centrum Usług Pocztowych w Gdyni, Elżbieta Brzezińska

  • KZ 690, Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego w Tczewie sp. z o.o., Zdzisław Kosmacz

  • KZ 1135, Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej sp. z o.o. w Malborku, Mirosław Kurek

  • KM 227, Szpital Specjalistyczny w Wejherowie, Marzena Zocholl

  • KP 7, Instytut Meteorologii Gospodarki Wodnej Oddział Morski w Gdyni, Barbara Maliszewska

  • KZ 238, KLOSE sp. z o.o. Gościcińska Fabryka Mebli w Gościcinie, Marek Albecki

  • KZ 45, Instytut Budownictwa Wodnego PAN w Gdańsku, Stanisław Maciejewski

  • KM 105, Szpital Morski im. PCK w Gdyni, Ryszard Sikorski

  • KZ 1141, Muzeum Zamkowe w Malborku, Waldemar Jaszczyński

  • KZ 901, Polska Filharmonia Bałtycka w Gdańsku, Henryka Orzechowska-Cichosz

  • KZ 1078, Nadleśnictwo Wejherowo, Marcin Kowalski

  • KM 29, Grupa LOTOS SA w Gdańsku, Andrzej Cenacewicz

  • KO 5, Skanska SA nr 10 Gdańsk, Romuald Dunst

  • KM 1133, Stocznia Marynarki Wojennej w Gdyni, Mirosław Kamieński

  • KZ 471, Spółdzielnia Niewidomych SINEMA w Gdyni, Henryk Cierzniak

  • KZ 764, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Starogardzie Gdańskim, Tadeusz Zaworski

  • KZ 265, MIKROSTYK SA w Gniewie, Piotr Mroziński

  • KZ 141, Fabryka Urządzeń Okrętowych RUMIA sp. z o.o. w Rumi, Stanisław Freitag

  • KZ 308, Fabryka Kotłów FA-KO SA w Rumi, Henryk Bławat

  • KZ 298, Zakłady Odzieżowe WYBRZEŻE w Gdyni, Stefan Frydrychowski

  • KZ 337, PSS SPOŁEM w Sopocie, Wanda Kot

  • KZ 221, Morski Instytut Rybacki w Gdyni, Stanisław Szostak

  • KZ 444, Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe POMKOL sp. z o.o. w Kolbudach, Tomasz Kalinowski

  • KZ 776, Spółdzielnia Mieszkaniowa ORUNIA w Gdańsku, Maria Mamoyska

  • KZ 418, Gdyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Gdyni, Elżbieta Brylowska

  • KZ 239, Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza w Gdyni, Sylwia Marzec

  • KM 70, GRUPA OLIVA w Gdyni, Andrzej Stankowski

  • KZ 330, Spółdzielcza Wytwórnia Aparatów Natryskowych w Gdyni, Eugeniusz Polaszek

  • KZ 541, Zakład Komunikacji Miejskiej VEOLIA TRANSPORT Tczew, Sławomir Smoliński

  • KZ 135, Przedsiębiorstwo Budowy Urządzeń Chłodniczych SA w Gdyni, Krzysztof Gapiński

  • KZ 229, Zakłady Urządzeń Chłodniczych i Klimatyzacyjnych KLIMOR sp. z o.o. w Gdyni, Piotr Rychert

  • KZ 17, Instytut Oceanologii PAN w Sopocie, Romuald Obuchowski

  • KM 336, Port Gdynia w Gdyni, Kazimierz Waldowski

  • KZ 473, Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. St. Kryzana w Starogardzie Gdańskim, Edmund Zieliński

  • KZ 248, Polski Rejestr Statków SA w Gdańsku, Piotr Kusztejko

  • KM 1010, Schronisko dla Nieletnich w Chojnicach, Halina Jeszka

  • KZ 1064, SPOMEL Lębork, Bronisław Domarus

  • KZ 1114, Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Gdańsku, Iwona Szejnik

  • KZ 1134, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Malborku, Wioletta Klepacka

  • KZ 1136, Malborskie Zakłady Chemiczne "ORGANIKA" SA, Daniel Cienkusz

  • KZ 1137, Malborska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Malborku, Beata Wesołowska

  • KM 982, Pracowników Kultury Fizycznej i Sportu w Gdańsku, Tadeusz Śmierzchalski

  • KZ 986, Jacht Klub "Gdańsk" w Gdańsku, Edward Woronecki

  • KM 1127, Nadleśnictwo Cewice, Teodor Żurawski

  • KM 343, PL Gdańsk sp. z o.o. i PPL Agencja Ruchu Lotniczego w Gdańsku, Waldemar Hinca

  • KZ 344, Wytwórnia Uszczelek MORPAK sp. z o.o. w Łapinie, Janusz Fabczak

  • KZ 576, Nadleśnictwo Gdańsk, Jerzy Bławat

  • KZ 1142, Miejski Zakład Komunikacji sp. z o.o. w Malborku, Mariusz Golec

  • KZ 537, NZOZ Zakład Rehabilitacji sp. z o.o. w Gdyni, Magdalena Gwiazdowska

  • KZ 1119, INTER BALT sp. z o.o. w Gdańsku, Tadeusz Jażdżewski

  • KZ 1054, Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Gdyni, Anna Kryniecka

  • KZ 1155, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gdyni, Halina Fedzio

  • KZ 1172, BOMI SA w Gdyni, Iwona Orszulak

  • KZ 1146, Centralny Wodociąg Żuławski w Nowym Stawie, Grzegorz Wala

  • KT 1100, Emerytów i Rencistów NSZZ "Solidarność" przy Oddziale ZRG w Chojnicach, Benedykt Kartuszyński

  • KZ 1174, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lęborku, Wiesława Angel

  • KZ 775, Nadleśnictwo Kartuzy w Burchardztwie, Jerzy Spychalski

  • KZ 955, Międzynarodowe Targi Gdańskie w Gdańsku, Kamila Lewandowska

  • KZ 1144, Dom Pomocy Społecznej w Malborku, Bogumiła Waruszewska

  • KZ 1015, PSS SPOŁEM w Chojnicach, Henryka Windorpska

  • KZ 1178, S.P. Miejska Stacja Pogotowia Ratunkowego w Gdyni, Waldemar Kowalski

  • KM 602, Spółdzielnia Mieszkaniowa Chełm w Gdańsku, Andrzej Klimkowski

  • KM 754, Pomorski Urząd Wojewódzki w Gdańsku, Irena Oryńczak

  • KZ 303, SEMMELROCK STEIN+DESIGN KOMBET  sp. z o.o. w Gdyni, Dariusz Pawlicki

  • KT 526, Emerytów i Rencistów NSZZ "Solidarność" w Gdańsku, Maria Medyńska

     

 

 

Download PDF
Powrót Drukuj stronę