Darczyńcy

 

Wykaz Darczyńców Funduszu Stypendialnego IX edycji 
(stan na 15 sierpnia 2011 r. )
 
• Zarząd Regionu Gdańskiego NSZZ „Solidarność

• Agencja Artystyczna „Malina” – Łódź

• Elektrociepłownie Wybrzeże SA – Gdańsk

• Chińsko-Polskie Towarzystwo Okrętowe SA CHIPOLBROK w Gdyni

• Zakłady Mleczarskie Polmlek-Maćkowy SA w Gdańsku

• Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej

• Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Gdańsku

• Nadleśnictwo Starogard Gdański

• Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” Politechniki Gdańskiej

• Komisja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” w Gdańskiej Stoczni Remontowej im. Marszałka J. Piłsudskiego

• Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” w Stoczni Remontowej SHIPBUILDING SA (była gdańska Stocznia Północna)

• Komisja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” w Stoczni Marynarki Wojennej w Gdyni

• Komisja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” w Stoczni Remontowej NAUTA w Gdyni

• Komisja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” Portu Gdynia

• Komisja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” RADMOR SA w Gdyni

• Komisja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” GPEC sp. z o.o. w Gdańsku

• Komisja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” Pomorskiej Spółki Gazownictwa sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy Gdańsk

• Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” przy OPEC sp. z o.o. w Gdyni

• Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” w Urzędzie Miasta Gdyni

• Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” Polmlek-Maćkowy SA w Gdańsku

• Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” PKP Zakład Linii Kolejowych w Gdańsku

• Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” PKP SKM w Trójmieście Gdynia

• Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” BOMI SA Gdynia,

• Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” POLIPOL MEBLE POLSKA SA Zakład w Chojnicach,

• Komisja Podzakładowa NSZZ „Solidarność” Poczta Polska w Gdańsku

• Komisja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” Zakłady Farmaceutyczne Polpharma w Starogardzie Gdańskim

• Komisja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” Pracowników Biura Zarządu Regionu Gdańskiego

• Oddział NSZZ „Solidarność” w Kościerzynie

• Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” przy Zakładzie Porcelany Stołowej Lubiana

• Komisja Międzyzakładowa NSZZ „Solidarność” Szkół Artystycznych Wybrzeża

• Komisje Międzyzakładowe/Zakładowe NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania:

w Brusach, w Chojnicach, w Czersku,

w Gdańsku, w Gdyni, w Goręczynie,

w Kolbudach, w Kościerzynie, w Kwidzynie

w Lęborku, w Rumi, w Tczewie,

w Starogardzie Gdańskim, w Wejherowie, w Żukowie,

przy Kuratorium Oświaty w Gdańsku

• oraz darczyńcy indywidualni:

Karolina i Krystyna Bojahr, Bożena Brauer,

Elżbieta i Zdzisław Brzezińscy, Krzysztof Dośla, Piotr Duda,

Stefan Gawroński, Urszula i Ryszard Grycnerowie, Michał Gurowski,

Zdzisława i Zbigniew Haciowie, Ludwik Jakubek, Krzysztof Jankowski,

Wojciech Jankowski, Adam Jaśkowski, Wojciech Książek, Jan Kulas,

Aleksandra i Mariusz Lewiccy, Ewa Łowkiel, Maria Machola,

Elżbieta i Marian Matochowie, Gabriela i Jerzy Martyńscy,

Iwona Pawlaczyk, Krystyna Taranowska

 

SPONSORZY KONCERTU CHARYTATYWNEGO

(14.08.2011 r. – Gdańsk Ołowianka)

1. Energa SA w Gdańsku

2. Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego SA

3. Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni

4. Vistal Gdynia SA

5. Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA Pomorski Oddział Obrotu Gazem w Gdańsku

6. Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Składowe Port Północny sp. z o.o.

7. Uniwersytet Gdański

8. PKP Energetyka SA Zakład Północny w Sopocie

9. Gdańskie Zakłady Nawozów Fosforowych „Fosfory” sp. z o.o. Grupa Puławy

10. Straż Ochrony Portu Gdańskiego sp. z o.o.

11. Polskie Radio, Regionalna Rozgłośnia w Gdańsku Radio Gdańsk SA

12. Centrum Techniki Okrętowej SA w Gdańsku

13. Stocznia Gdańsk SA

14. Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. z o.o. w Gdyni

15. Dalmor SA w Gdyni

16. Remontowa Shipbuilding SA w Gdańsku

17. Energomontaż Północ Gdynia sp. z o.o.

18. DCT Gdańsk SA

19. Zakłady Farmaceutyczne Polpharma SA w Starogardzie Gdańskim

20. Polskie Linie Oceaniczne SA w Gdyni

21. Pol-Levant Linie Żeglugowe sp. z o.o. w Gdyni

22. Crist SA w Gdańsku

23. Wega SA Zakład Pracy Chronionej w Żukowie

24. Gdańskie Zakłady Remontowo Montażowe Sp. z o.o.

25. Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. z o.o.

26. Elektrociepłownie Wybrzeże SA

27. Przedsiębiorstwo Przeładunku Paliw Płynnych Naftoport

28. AXIS sp. z o.o. w Gdańsku

29. Zakład Komunikacji Miejskiej w Gdańsku

30. WUŻ Port and Maritime Services Ltd. sp. z o.o. w Gdańsku

31. Jysk sp. z o.o. w Gdańsku

32. PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście sp. z o.o.

33. Federal-Mogul Bimet SA w Gdańsku

34. PKP Polskie Linie Kolejowe SA Zakład Linii Kolejowych w Gdyni

35. FUO Rumia sp. z o.o.

36. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Roroserw w Gdańsku

37. Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Gdańsku

38. Gmina Przywidz

39. Gdańsk Dis sp. z o.o. E. Leclerc w Gdańsku Przymorzu

40. Przedsiębiorstwo Robót Sanitarno-Porządkowych SA w Gdańsku

41. Lotos Kolej sp. z o.o. w Gdańsku

42. Hydro-Nauta sp. z o.o. w Gdyni

43. Urząd Gminy Cedry Wielkie

44. Port Gdański Eksploatacja SA

45. Gmina Kolbudy
Download PDF
Powrót Drukuj stronę