Stypendyści – rok 2006
Przyznane stypendia  – sierpień 2006 rok

1. Eliza Banasik – ukończyła Szkołę Podstawową nr 8 w Gdańsku (obecnie Gimnazjum nr 3), laureatka ogólnopolskiego konkursu „Piosenki prawdziwej” (śpiew i gitara), poparcie: Bożena Brauer – przewod. „S” oświatowej w Gdańsku

 
2. Weronika Darga – klasa II Gimnazjum w Mrzezinie k. Pucka, znakomite wyniki w nauce, wychowawca: Ewa Krzewina, poparcie: Stanisław Freitag – „S” w Rumi

3. Przemysław Derengowski – klasa III w LO nr III w Gdyni, mieszka w Gdańsku, bardzo dobre wyniki w nauce, finalista ogólnopolskiej olimpiady historycznej, osiągnięcia lekkoatletyczne, informatyczne, wychowawca: Danuta Sidorowicz, poparcie: Teresa Sobczyńska – przewod. „S” Emerytów i Rencistów w Gdańsku

4. Izabela Dłużyk – II klasa LO nr V w Gdańsku, bardzo dobre wyniki w nauce, gra na fortepianie, wychowawca: Alicja Koman, poparcie: „S” oświatowa w Gdańsku

5. Przemysław Glaza – absolwent LO w Czersku, duże osiągnięcia biologiczne (finalista olimpiady w Argentynie), poparcie: Janusz Kitowski – przewod. „S” oświatowej w Czersku

6. Michalina Jażdżewska – klasa III LO w Brusach, bardzo dobre wyniki w nauce, udział w wielu konkursach, wychowawca: Wojciech Krajecki, poparcie: Aleksandra Turowska – przewod. „S” oświatowej w Brusach

7. Anna Maria Jereczek – III klasa Gimnazjum nr 27 w Gdańsku, bardzo dobre wyniki w nauce, wychowawca: Teresa Płudowska, poparcie: Bożena Brauer – przewod. „S” oświatowej w Gdańsku

8. Magdalena Kaczmarek – klasa III Gimnazjum nr 16 w Gdańsku, bardzo dobre wyniki w nauce, udział w prezentacjach teatralnych, wychowawca: Janina Szydłowska, poparcie: „S” oświatowa w Gdańsku

9. Szymon Korytnicki – ukończył Szkołę podstawową w Cedrach Wielkich, znakomite wyniki w nauce, wysokie lokaty w konkursach informatycznych i historycznych, wychowawca: Celina Grzyl, poparcie: Dariusz Żulpo – przewod. „S” oświatowej w Cedrach Wielkich

10. Natalia Kowalewska – klasa II Gimnazjum nr 44 w Gdańsku, bardzo dobre wyniki w nauce, udział w konkursach literackich, wychowawca: Katarzyna Rolbiecka, poparcie: Teresa Sobczyńska – przewod. „S” Emerytów i Rencistów w Gdańsku

11. Monika Lange – klasa I LO w Pucku, bardzo dobre wyniki w nauce, poparcie: „S” przy SP ZOZ w Pucku

12. Magdalena Lubocka – klasa I Szkoły Muzycznej II stopnia w Gdańsku, znakomite wyniki w nauce, osiągnięcia w konkursach skrzypcowych i innych konkursach, wychowawca: Hanna Lauer, poparcie: „S”  oświatowa w Gdańsku

13. Anna Łacheta – klasa II Gimnazjum Katolickiego im Jana Pawła II w Gdyni, znakomite wyniki w nauce, wychowawca: Małgorzata Kuźma i ds. dyr. Wojciech Cichosz, poparcie: Zdzisława Hacia – przewod. „S” oświatowej w Gdyni

14. Elżbieta Łukowicz – klasa I LO nr II w Chojnicach, znakomite wyniki w nauce, udział w różnych konkursach, wychowawca: Agnieszka Maciejewska (Lubnia), poparcie: Aleksandra Turowska – przewod. „S” oświatowej w Brusach

15. Małgorzata Molenda – ukończyła Gimnazjum nr 2 w Mikoszewie, dobre wyniki w nauce, aktywny udział w życiu szkoły, wychowawca: Katarzyna Jaworska, poparcie: Bożena Brauer – przewod „S” oświatowej w Gdańsku

16. Magdalena Mallek – klasa II w LO nr XIV w Gdyni, bardzo dobre wyniki w nauce, wychowawca: M. Czepułkowska, poparcie: Zdzisława Hacia – przewod. „S” oświatowej w Gdyni

17. Anna Maszota – klasa II w Gimnazjum w Strzepczu k. Wejherowa, bardzo dobre wyniki w nauce, aktywne uczestnictwo w życiu szkoły, wychowawca: Edyta Jarosz, poparcie: Jacek Żalikowski – przewod. „S” w OPEC w Gdyni

18. Monika Matusiewicz – klasa III w Sportowym Gimnazjum nr 9 w Gdyni, bardzo dobre wyniki w nauce, duże osiągnięcia sportowe (gimnastyka artystyczna), wychowawca: Beata Siwińska, poparcie: Zdzisława Hacia – przewod. „S” oświatowej w Gdyni

19. Wioleta Mielewczyk – klasa I LP w Sierakowicach k. Kartuz, bardzo dobre wyniki w nauce, wychowawca: Lucyna Kuczkowska, poparcie: Krzysztof Żmuda – przewod. „S” w Stoczni Północnej SA w Gdańsku

0. Piotr Moniuszko – klasa II LO nr II w Pruszczu Gdańskim, bardzo dobre wyniki w nauce, aktywnie uczestniczy w życiu szkoły, wychowawca: Jadwiga Bartkowska-Ryszora, poparcie: Agnieszka Kempa – przewod. „S” oświatowej w Pruszczu Gdańskim

21. Lamis Mousa – klasa III Gimnazjum nr 33 w Gdańsku; dobre wyniki w nauce, aktywnie
uczestniczy w życiu szkoły, wychowawca-komendant: Teresa Litwin, poparcie: Tadeusz Celesz – przewod. „S” w OHP woj. pomorskiego

22. Piotr Muller – klasa I LO nr II w Słupsku, , bardzo dobre wyniki w nauce, duże osiągnięcia w konkursach o Unii Europejskiej, wychowawca: Irena Dębowska, poparcie: Danuta Paszkiewicz – wiceprzewod. „S” w Centrum Krwiodawstwa w Słupsku

3. Marianna Ozga – klasa II Gimnazjum w Żelistrzewie k. Pucka, bardzo dobre wyniki w nauce, aktywnie uczestniczy w życiu szkoły, wychowawca: Karolina Jaszczur-Nowicka, poparcie: Barbara Czyżykowska – przewod. „S” oświatowej w Pucku

24. Anna Maria Pawlęga – III klasa Gimnazjum nr 27 w Gdańsku, bardzo dobre wyniki w nauce, uczestniczy w konkursach i dodatkowych pracach na rzecz szkoły, wychowawca: A. Mielewczyk i pedagog Elżbieta Prokop, poparcie: Anna Czank – „S” w Pomorskim Centrum Chorób Zakaźnych w Gdańsku

25. Kacper Ptaszek – klasa III LO nr III w Gdańsku, bardzo dobre wyniki w nauce, udziela się w świetlicy CARITASU – „Rodzina Kolpinga”, gra w turniejach szachowych, wychowawca: Hanna Szarafińska, poparcie: Hanna Kowalewska-Minkiewicz – wiceprzewodnicząca „S” oświatowej w Gdańsku

26. Dawid Schwann – klasa II LO nr V w Wejherowie, dobre wyniki w nauce, uczestnik szeregu konkursów, wychowawca: Aleksandra Grzenia, poparcie: Andrzej Janzen – „S” Stoczni „Nauta”

27. Bożena Sojka – klasa II Liceum Profilowanego w Starogardzie Gdańskim, bardzo dobre wyniki w nauce, aktywnie uczestniczy w życiu szkoły, wychowawca: Michał Szamszon, poparcie: Leszek Świeczkowski – przewod. „S” w „Polpharmie” SA Starogard Gd.

28. Olena Szczepanik – klasa II Szkoły Muzycznej I stopnia w Gdańsku (wiolonczela), bardzo dobre wyniki w nauce, wychowawca: Beata Wrzosek, poparcie: Tadeusz Grubich – przewod. „S” w Zarządzie Regionu Gdańskiego

29. Paulina Szychucka – klasa III LO nr I w Kościerzynie, bardzo dobre wyniki w nauce,
wychowawca: Jolanta Dryja, poparcie: Andrzej Pufelski – przewod. „S” w Zespole Opieki Zdrowotnej i Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie oraz Józef Rymsza – kierownik Oddziału „S” w Kościerzynie

30. Katarzyna Tarasiuk – I klasa Gimnazjum ZSSO nr 14 w Gdyni, znakomite wyniki w nauce, aktywny udział w życiu szkoły, wychowawca: Halina Dedach, poparcie: „S” oświatowa w Gdyni

31. Wioleta Teresa Topka – ukończyła Gimnazjum w Dziemianach im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, bardzo dobre wyniki w nauce, wychowawca: Janusz Bruski, poparcie: Grzegorz Sochaczewski – „S” w Zakładach Porcelany Stołowej „Lubiana” oraz Józef Rymsza – kierownik Oddziału „S” w Kościerzynie

32. Klaudia Urbanek – ukończyła SP nr 2 w Pruszczu Gdańskim, bardzo dobre wyniki w nauce, aktywny udział w życiu szkoły, wychowawca: Anna Rymuza, poparcie: Romuald Dunst – przewod. „S” w Skanska SA – Oddział w Gdańsku (Pruszczu Gd.)

33. Wojciech Warszycki – klasa II LO nr V w Gdańsku, bardzo dobre wyniki w nauce, III miejsce w finale Światowej Odysei Umysłów (I w Polsce), wychowawca: Agnieszka Tomasik, poparcie: „S” oświatowa w Gdańsku

34. Marzena Wnęk – ukończyła Gimnazjum nr 26 w Gdańsku, znakomite wyniki w nauce, Aleksandra Krauze, poparcie: Bożena Brauer – przewod. „S” oświatowej w Gdańsku

35. Paweł Wołowicz – I klasa LO Szkoły Muzycznej w Bydgoszczy, mieszkaniec Ogorzelin k. Chojnic, bardzo dobre wyniki w nauce i w grze na fortepianie (duet z bratem), poparcie: Grażyna Szumska – wiceprzewod. „S” oświatowej w Chojnicach, Bogdan Tylach – kierownik Oddziału „S” w Chojnicach, „S” w ŻBM ZREMB Chojnice SA

36. Piotr Wołowicz – (brat – bliźniak Pawła) – opinia – jw.

37. Agnieszka Wysocka – Klasa I LO nr III w Gdyni, bardzo dobre wyniki w nauce, praca społeczna na rzecz ludzi, poparcie: Barbara Markiewicz – sekretarz „S” Sekcji Oświaty 

38. Sylwia Zając – Klasa II Zespołu Szkół Ogrodniczych i Ogólnoksz.. w Pruszczu Gd. , aktywny udział w życiu klasy i szkoły, wychowawca: Danuta Raniszewska, poparcie: Agnieszka Kempa – przewod. „S” światowej w Pruszczu Gd.

39. Agnieszka Żmudzka – III klasa Gimnazjum nr 7 w Gdańsku, bardzo dobre wyniki w nauce, znaczące wyniki w chodzie sportowym, wychowawca: Anna Pawełczuk i pedagog Bogumiła Tyszkiewicz, poparcie: Romuald Dunst – przewod. „S” w Skanska SA – Oddział w Gdańsku (Pruszczu Gd.) oraz Stanisław Lange – dyr. KL Lechia Gdańsk.

 

 

Download PDF
Powrót Drukuj stronę