Zarząd Regionu Gdańskiego: końcówka kadencji

Sytuacja w zakładach pracy oraz wybory w związku na kadencję 2018-2022 to najważniejsze tematy posiedzenia regionalnych władz „Solidarności”, które odbyło się 7 maja br. w historycznej Sali BHP.

zrg-7-05-2018

Majowe posiedzenie Zarządu Regionu Gdańskiego NSZZ „Solidarność” poprzedziło otwarcie wystawy „100 rocznica odzyskania niepodległości – Historia Polski w malarstwie artystów z Grodzieńszczyzny”. (patrz poniżej).

W punkcie poświęconym sytuacji w zakładach pracy omawiano problemy Stoczni Gdańsk, Portu Gdańskiego Eksploatacja oraz Stoczni Wojennej. Przewodniczący Regionu Krzysztof Dośla poinformował o wyborach władz w strukturach branżowych.

Członkowie regionalnych władz przyjęli tekst sprawozdania z działalności Zarządu Regionu Gdańskiego NSZZ „Solidarność” w okresie od czerwca 2014 do marca 2018.

Przyjęto również apel o wpłaty na Fundusz Stypendialny Solidarności.

Ostatnie posiedzenie Zarządu Regionu w tej kadencji odbędzie się 4 czerwca br. Nowe władze Regionu Gdańskiego na kadencję 2018-2022 wyłonione zostaną w czasie  Walnego Zebrania Delegatów w dniach 27-28 czerwca.

Download PDF
Powrót Drukuj stronę