Wybory w Związku: już się wybrali

W listopadzie 2017 roku rozpoczęły się wybory w zakładowych organizacjach związkowych NSZZ „Solidarność” Regionu Gdańskiego.  Poniżej podajemy wykaz organizacji związkowych, w których wybory zostały zatwierdzone przez Regionalną Komisję Wyborczą.

  1. Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lęborku – Włodzimierz Wrześniewski,
  2. Zakład Przerobu Drewna Lasów Państwowych w Lęborku – Waldemar Syldatk,
  3. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Malborku – Beata Podlewska,
  4. Grupa LOTOS S.A. w Gdańsku – Andrzej Cenacewicz,
  5. Lokatorsko-Własnościowa Sp-nia Mieszkaniowa „Morena” w Gdańsku – Tomasz Sosnowski,
  6. Sp-nia Mieszkaniowa „Kaszuby” w Kartuzach – Aleksander Pryczkowski,
  7. Dom Pomocy Społecznej w Lubkowie – Jarosław Orzeł,
  8. MOPS w Sopocie – Urszula Wojciechowska,
  9. Kartuskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. – Piotr Kryszewski,
  10. TK TELEKOM sp. z o.o. Gdańsk – Krzysztof Mieczkowski,
  11. KM Pracowników Tymczasowych Gdańsk – Ryszard Radomski,
  12. ORBIS SA Hotel Novotel Centrum Gdańsk – Andrzej Stencel,
  13. Hotele ORBIS SA Region Gdańsk – Grażyna Kania,
  14. Polska Akademia Nauk Biblioteka Gdańska – Tomasz Larczyński,
  15. GPEC Tczew sp. z o.o. – Jerzy Grys,
  16. Fabryka Mebli Okrętowych Famos sp. z o.o. Starogard Gdański – Benedykt Kerlin,
  17. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Malborku – Damian Tomaszewski,
  18. Spółka Wodno-Ściekowa SWARZEWO – Mariusz Topór,
  19. Komenda Regionalna Straży Ochrony Kolei w Gdańsku – Krzysztof Noga,
  20. Zakład Utylizacji Odpadów Stałych sp. z o.o. Tczew – Damian Pawłuszek,
  21. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pruszczu Gdańskim – Krzysztof Bruhnke, 
  22. Starostwo Powiatowe w Tczewie – Lucyna Janicka,
  23. Miejskie Przedsiębiorstwo Infrastruktury „KOS-EKO” Spółka z o.o. Kościerzyna – Jarosław Wochal,
  24. Szpitale Tczewskie Spółka Akcyjna Tczew – Karolina Jank,
  25. KO Pomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia – Monika Lorkowska,
  26. DCT Gdańsk S.A. – Adam Piotrowski.
  27. Pracowników Oświaty i Wychowania Malbork – Maria Pawlikowska,
  28. Organizacja Terenowa Emerytów i Rencistów NSZZ „Solidarność” w Kościerzynie –Jan Gleński,
  29. TESCO (Polska) sp. z o.o., KO Gdynia – Ewa Narloch,
  30. Wartsila Ship Design Poland sp. z o.o.Gdynia – Krzysztof Kalisz,
  31. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej Gdańsk – Otrompka Tomasz,
  32. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Sopocie – Daniel Bela,
  33. Powszechna Kasa Oszczędności  Bank Polski SA I O/Gdynia – Krystyna Żalikowska.
  34. KO OLPP sp. z o.o.  Baza Paliw nr 21 w Dębogórzu, KO Gdynia – Stanisław Butowski,
  35. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pucku – Dariusz Białk,
  36. Zakład Energetyki Cieplnej SPEC-PEC sp. z o.o. Kartuzy – Tadeusz Treder,
  37. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Starogardzie Gd. – Krzysztof Knitter,
  38. Sp-nia Mleczarska POLMLEK-MAĆKOWY – Zbigniew Sikorski,
  39. Sp-nia Mieszkaniowa Rozstaje Gdańsk – Joanna Bastian,
  40. Miejski Zakład Komunikacji i PUK „Starkom” sp. z o.o.Starogard Gd. – Ryszard Lis,
  41. Terenowa Komisja NSZZ „Solidarność” Emerytów i Rencistów Powiatu Gdańskiego – Jerzy Parczewski,
  42. Biuro Zarządu Regionu Gdańskiego NSZZ „Solidarność” – Iwona Osenkowska,
  43. Auchan Polska sp. z o.o. KP Gdańsk – Elżbieta Chacińska-Gałkowska
  44. Gdańska Stocznia „Remontowa” im. Józefa Piłsudskiego – Mirosław Piórek,
  45. Saur-Neptun Gdańsk S.A. – Janusz Baranowski,
  46. Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka Oddział w Gdańsku – Grażyna Cichosz-Bazior,
  47. Zakład Ubezpieczeń Społecznych O/Gdańsk – Wojciech Szafrański,
  48. Beckmann Volmer – Dariusz Wensierski,
  49. SPIE Elbud Gdańsk S.A. – Dariusz Jabłoński,
  50. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Gdynia – Urszula Lewandowska,
  51. Nadleśnictwo Kartuzy w Burchardztwie – Magdalena Baran,
  52. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kartuzach – Teresa Lehman,
  53. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kartuzach –  Krzysztof Pobłocki,
  54. Leśników Lipuskich – Rafał Burandt,
  55. Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Gdańsku – Małgorzata Baran,
  56. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. Malbork – Andrzej Lech,
  57. Centralny Wodociąg Żuławski ul. Warszawska 28a, 82-100 Nowy Dwór Gdański z siedzibą w Nowym Stawie – Daniel Wala,
  58. Miejski Zakład Komunikacji sp. z o.o. Malbork – Mariusz Golec,
  59. PKS Starogard Gdański S.A. KZ Kościerzyna, Jarosław Kuchnowski,
  60. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Chojnicach– Jan Banaszak,
  61. KP Pracowników Poczty Polskiej S.A. Centrum Logistyki Oddział Regionalny w Gdańsku – Andrzej Stępień, 
  62. Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy Gdańsk – Natalia Urbańska,
  63. Gdańskie Zakłady Teleelektroniczne TELKOM-TELMOR sp. z o.o.– Lidia Mamrzyńska-Halmann,
  64. Chińsko-Polskie Towarzystwo Okrętowe SA w Szanghaju O/Gdynia – Radosław Brzycki,
  65. Muzeum II Wojny Światowej Gdańsk – Elżbieta Olczak,
  66. Wojewódzki Szpital Psychiatryczny im. prof. T. Bilikiewicza Gdańsk – Zbigniew Zatorski,
  67. Pracowników Straży Miejskiej Gdańsk – Katarzyna Leyk,
  68. Fabryka Kotłów FA-KO SA Gdynia – Sylwester Ellwart,
  69. Ośrodek Przygotowań Olimpijskich im. F. Stamma Puck – Bogumiła Bugajska,
  70. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. Lębork – Dariusz Kosior,
  71. Drobnica Portu Gdynia – Jacek Szornak,
  72. Port Lotniczy Gdańsk – Robert Siarnowski,
  73. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej Lębork – Paweł Gostomski,
  74. Pracowników PZU S.A. Okręgu Gdańskiego – Jerzy Janiszewski,
  75. Jeronimo Martins Dystrybucja S.A. Gdańsk – Beata Dahm,
  76. PKP CARGO S.A. Gdynia – Jan Majder,
  77. Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego Gdańsk – Anna Maj-Cherek,
  78. WARS SA w Warszawie Oddział Północ Gdynia – Krzysztof Korab,
  79. Gdyńska Sp-nia Mieszkaniowa Gdynia – Wioletta Okoniewska,
  80. Fabryka Maszyn POMECH sp. z o.o. Puck – Mariusz Goyke,
  81. Zespół Szkół w Goręczynie – Elżbieta Bugajna,
  82. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Pucku –  Anna Wielhorska,
  83. Międzygminne Przeds. Wodociągów i Kanalizacji EKOWIK sp. z o.o. Władysławowo – Maria Przyradzka,
  84. Szkoły Artystyczne Wybrzeża w Gdańsku – Aleksandra Lewicka,
  85. Dom Pomocy Społecznej w Malborku – Danuta Borówka,
  86. Szpitale Pomorskie – Elżbieta Piotrowska,
  87. DELPHI POLAND S.A. O/Gdańsk – Mirosława Karbowiak,
  88. Dovista Polska sp. z o.o. – Tomasz Muszyński,
  89. Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Oddział w Gdańsku – Henryk Kaczorowski,
  90. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji STAR-WIK w Starogardzie Gdańskim – Krzysztof Bartkowiak,
  91. 18 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Wejherowie – Jan Dettlaff,
  92. Sp-nia Inwalidów POMORZANKA Zakład Pracy Chronionej w Starogardzie Gdańskim – Hanna Orlikowska,
  93. ELKOM sp. z o.o. – Eugeniusz Wałaszewski,
  94. Zakład Energetyki Cieplnej STAR-PEC  sp. z o.o. w Starogardzie Gdańskim – Mariusz Szpakowski,
  95. Urząd Miejski w Tczewie – Iwona Base,
  96. AUCHAN POLSKA sp. z o.o. – Ewa Wojtanowska,
  97. COPERNICUS Podmiot Leczniczy sp. z o.o. – Paweł Formela,
  98. Komisja Terenowa NSZZ „S” Powiatu Starogardzkiego przy Oddziale RG NSZZ „S” w Starogardzie Gdańskim – Leszek Wójcik,
  99. Pilotów Morskich w Gdańsku – Mariusz Narkiewicz,
  100. Urząd Miasta Starogard Gdański – Mieczysław Haronek,
  101. Pracowników Telekomunikacji – Zbigniew Łajca,
  102. P S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami – Henryk Przerwa,
  103. Pracownicy Oświaty i Wychowania przy Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2 dla Niesłyszących w Wejherowie – Ludwika Szpunar,
  104. PGE Energia Odnawialna S.A. Oddział EW Żarnowiec w Czymanowie – Robert Bartodziejski,
  105. Urząd Statystyczny – Katarzyna Adamska,
  106. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lęborku – Joanna Kielas,
  107. Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna – Piotr Madej,
  108. Nadleśnictwo Starogard – Mieczysław Talaśka,
  109. Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji  WARTA SA – Anna Olczak,
  110. Pracowników Oświaty i Wychowania gminy Przywidz – Ewa Zielińska,
  111. Destylarnia Sobieski S.A. – Mirosław Kleina,
  112. Port Gdański Eksploatacja S.A. – Piotr Ratkowski,
  113. EKO DOLINA sp. z o.o. w Łężycach – Gabriela Maślanka,
  114. Przeds. Komunikacji Miejskiej sp. z o.o w Gdyni – Jarosław Sadłowski,
  115. National Oilwell Varco Poland sp. z o.o. w Gdańsku – Jan Kościelski,
  116. Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej sp. z o.o. w Malborku – Mirosław Kurek,
  117. SP Zakład Opieki Zdrowotnej Stacja Pogotowia Ratunkowego – Irena Jenda,
  118. Pracowników Oświaty i Wychowania w Gimnazjum nr 1 im. Antoniego Abrahama w Kartuzach – Dorota Zarach,
  119. Nadleśnictwo Wejherowo – Marcin Kowalski,
  120. Malborska Spółdzielnia Mieszkaniowa – Beata Wesołowska,
  121. Przeds. Projektowo-Usługowe BIPRORAF sp. z o.o. – Marek Reda,
  122. NZOZ „Przychodnia” sp. z o.o. i NZOZ Szpital Specjalistyczny sp. z o.o. w Kościerzynie – Andrzej Pufelski,
  123. Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej O/Gdynia – Zenon Stenka,
  124. Komisja Terenowa dla Członków Indywidualnych przy ZRG NSZZ „Solidarność” – Mirosław Rekowski,
  125. PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście sp. z o.o. – Marek Reclaw,
  126. KOPZU Życie SA Oddział Gdańsk – Anita Garska-Karnasiewicz,
  127. Nadleśnictwo Choczewo – Tomasz Wirkus,
  128. Miejskie Przeds. Energetyki Cieplnej sp. z o.o. w Lęborku – Tadeusz Obidziński,
  129. Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu – Eksterowicz Tadeusz,
  130. \Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Czersku – Małgorzata Narloch,
  131. Pracowników Krajowej Spółki Cukrowej „Polski Cukier” S.A. Oddział Cukrownia Malbork – Zbigniew Jezierski,
  132. Malborskie Zakłady Chemiczne „ORGANIKA” S.A – Zdzisław Orzechowski,
  133. Pracowników Oświaty i Wychowania miasta i gminy Czersk – Janusz Kitowski,
  134. Nadleśnictwo Strzebielino – Eugeniusz Klawikowski,
  135. PSS SPOŁEM w Sopocie – Halina Pustówka,
  136. Transportowy Dozór Techniczny w Gdańsku – Krzysztof Buliński,
  137. PKP ENERGETYKA  S.A. w Sopocie – Marek Klas,
  138. SIARKOPOL GDAŃSK SA – Zenon Glapa,
  139. ECO Malbork sp. z o.o – Mariusz Kud,
  140. Polska Spółka Gazownictwa przy Oddziale w Gdańsku – Zbigniew Matuszewski,
  141. „SZKUNER” Sp. z o.o.  Władysławowo – Ryszard Karsznia,
  142. Szpital Pucki sp. z o.o – Janina Blaszke,
  143. Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie w Gdańsku – Marcin Jacewicz,
  144. Pracowników Oświaty i Wychowania w Rumi – Danuta Wójcik,
  145. Przeds. Komunikacji Trolejbusowej  sp. z o.o. w Gdyni – Leszek Stodolski,
  146. Pracowników  KK, FG, KSNiO NSZZ „S” oraz SIPN „S” – Monika Dorawa,
  147. Muzeum Kaszubski Park Etnograficzny im. T. I. Gulgowskich we Wdzydzach Kiszewskich – Wojciech Myszk,
  148. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wejherowie – Karol Wojciechowski,
  149. Totalizator Sportowy sp. z o.o. Oddział w Gdańsku – Elżbieta Skłucka,
  150. Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków – Jarosław Baciński,
  151. Portowy Zakład Opieki Zdrowotnej sp. z o.o. – Anna Maruszczak,
  152. Nadleśnictwo Cewice – Piotr Mądrzak,
  153. REMONTOWA SHIPBUILDING S.A. – Krzysztof Żmuda,
  154. EATON TRUCK COMPONENTS sp. z o.o. – Tomasz Soliński,
  155. Przedsiębiorstwo „Nogat” sp. z o.o. – Daniel Szutiak,
  156. Pracowników Oświaty i Wychowania w Redzie – Alina Kreft,
  157. Przeds. Produkcyjno-Usługowo-Handlowe DEKOM sp. z o.o. – Anida Hanusowska,
  158. Grupa Stoczni GDYNIA S.A. – Roman Kuzimski,
  159. Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. – Karol Kurowski,
  160. KLIMOR S.A. – Czesław Kostrzewa,
  161. SEMMELROCK STEIN+DESIGN sp. z o.o. – Dariusz Pawlicki,
  162. Flextronics International Poland – Wojciech Kleina,
  163. Muzeum Narodowe – Barbara Spigarska,
  164. Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku – Dorota Zielińska,
  165. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Lęborku – Piotr Krzemiński,
  166. PKP CARGOTABOR sp. z o.o. ZNT w Tczewie, Gdyni, Olsztynie – Andrzej Netkowski,
  167. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie – Łukasz Gaszkowski,
  168. Nadleśnictwo Gdańsk – Jerzy Bławat,
  169. Gdański Ośrodek Sportu – Wojciech Groszewski,
  170. Urząd Morski Gdynia – Ilona Górska,
  171. Morski Instytut Rybacki w Gdyni – Kordian Trella,
  172. PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Wybrzeże w Gdańsku – Marek Mrozkowiak,
  173. Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego i Miejskiego sp. z o.o. – Waldemar Langiewicz,
  174. Pracowników Oświaty i Wychowania Rejon Tczew – Alicja Olszewska,
  175. Muzeum Zamkowe w Malborku – Waldemar Jaszczyński,
  176. Urząd Miasta Malborka – Jan Kikut,
  177. Zakład Budowy Maszyn ZREMB SA – Grzegorz Wiśniewski,
  178. Komisja Terenowa Emerytów i Rencistów NSZZ „S” przy Oddziale ZRG w Chojnicach – Stanisław Kowalik,
  179. Miejski Zakład Komunikacji sp. z o.o. – Janusz Poniecki,
  180. Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. St. Kryzana – Wacław Ciecholiński,
  181. Regionalny Ośrodek Psychiatrii Sądowej – Grażyna Wika,
  182. Okręgowe Przeds. Energetyki Cieplnej sp. z o.o. – Wojciech Litewski,
  183. Gdański Zespół Żłobków – Elżbieta Hryniewicz,
  184. Makro Cash and Carry Polska S.A. – Robert Szmagaj,
  185. Placówek Oświatowych Powiatu Tczewskiego – Wiesława Cejner-Mania,
  186. Pracowników Policji, ABW, SG – Iwona Adamczyk-Rosinka,
  187. Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. J. Conrada-Korzeniowskiego – Beata Dłutkowska,
  188. Gdańskie Zakłady Nawozów Fosforowych FOSFORY sp. z o.o. – Janusz Derwojed,
  189. PKP Intercity S.A. Zakład Północny w Gdyni – Ryszard Pipczyński,
  190. Muzeum Historyczne Miasta Gdańska – Joanna Harasim-Grym,
  191. Alior Bank S.A. – Marek Chmielewicz,
  192. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej O/Morski w Gdyni – Maciej Statkiewicz,
  193. Pracowników Centrum Poczty Polskiej Oddział Rejonu w Gdyni – Jan Zalewski,
  194. TEKNOS-OLIVA sp. z o.o – Andrzej Brzozowski,
  195. Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A – Kamila Lewandowska,
  196. RADMOR SA Gdynia – Edward Zbucki,
  197. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna – Anna Aleksandrowicz,
  198. Przeds. Robót Czerpalnych i Podwodnych Gdańsk sp. z o.o – Roman Smulski,
  199. Gdański Zarząd Nieruchomości Komunalnych Zakład Budżetowy – Bogdan Brożek,
  200. Pracowników Oświaty i Wychowania w Wejherowie – Ewa Rocławska,
  201. Pomorski Oddział Przewozów Regionalnych w Gdyni – Kazimierz Solejewski,
  202. Pomorskie Przeds. Mechaniczno-Torowe sp. z o.o – Andrzej Glica,
  203. Sp-nia Mieszkaniowa OSIEDLE MŁODYCH – Katarzyna Cobel,
  204. Pracowników Centrum Poczty Polskiej Oddział Regionalny w Gdańsku – Urszula Szczepańska,
  205. Miejski Zakład Komunikacji WEJHEROWO sp. z o.o – Henryk Polaszek,
  206. Pracowników Oświaty i Wychowania gminy Brusy – Aleksandra Turowska,
  207. Pracowników Oświaty i Wychowania w Sopocie – Elżbieta Śliwińska,
  208. Pracowników Oświaty i Wychowania w Gdyni – Zdzisława Hacia,
  209. Pracowników Poczty Polskiej Oddział Regionalny Centrum Usług Pocztowych w Gdyni – Kazimierz Treder,
  210. Kuratorium Oświaty – Rafał Skrzypiński,
  211. Pracowników Oświaty i Wychowania Ziemi Kartuskiej – Piotr Zielke,
  212. PKP Polskie Linie Kolejowe SA Zakład Linii Kolejowych w Gdyni – Waldemar Marciniak,
  213. Pracowników Oświaty i Wychowania w Kolbudach – Izabela Rułkowska,
  214. Kolejowe Zakłady Usługowe sp. z o.o. – Krystyna Recław,
  215. RADIO GDAŃSK SA – Jacek Czeszejko,
  216. Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. – Edward Fortuna,
  217. Zakład Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Sępólnie Krajeńskim – Barbara Kwasigroch,
  218. Pracowników Oświaty i Wychowania w Gdańsku – Bożena Brauer,
  219. Instytut Energetyki O/Gdańsk – Henryk Koseda,
  220. Stocznia Remontowa NAUTA SA – Edmund Ruszkowski,
  221. Marynarzy i Rybaków – Magdalena Karp,
  222. Morskich Służb i Przedsiębiorstw Ratowniczych – Bogusław Kaim,
  223. Port Północny sp. z o.o. – Polichnowski Wojciech,
  224. Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego – Krzysztof Wojtaś,
  225. Dr Oetker Polska sp.z o.o. – Piotr Labudda,
  226. Robotnicza Sp-nia Mieszkaniowa im. Komuny Paryskiej – Ryszard Głuszek,
  227. FEDERAL-MOGUL BIMET S.A. – Paweł Dziwosz,
  228. Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA SA – Leszek Świeczkowski,
  229. Przeds. Wodociągów i Kanalizacji w Gdyni sp. z o.o. – Krzysztof Prokopiuk,
  230. Dalmor – Teresa Wcisło,
  231. Zakłady Porcelany Stołowej LUBIANA SA – Krzysztof Rekowski,
  232. • Przedsiębiorstwo Robót Melioracyjnych i Ochrony Środowiska EKOMEL sp. z o.o. – Arkadiusz Rudnik,
  233. Pracowników Oświaty i Wychowania Lębork – Aleksandra Werra,
  234. Izba Skarbowa w Gdańsku – Sławomir Szczepański.
  235. SPOMEL LĘBORK – Bronisław Domarus,
  236. Pomorski Urząd Wojewódzki – Miąskowska Krystyna,
  237. Pracowników Oświaty i Wychowania w Nowym Stawie – Bogumiła Jaszczyńska,
  238. Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa – Bożena Łasek,
  239. Komisja Terenowa Emerytów i Rencistów przy Oddziale ZRG NSZZ „S” w Gdyni – Tadeusz Samorajski,
  240. FLÜGGER sp. z o.o. – Hanna Ogrodnik,
  241. Spółdzielnia Niewidomych SINOL – Ludwika Stencel,
  242. Zakład Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Tczewie – Ewa Brandt,
  243. Pracowników Bankowości w BGŻ BNP Paribas S.A. – Wanda Mużelak,
  244. Pracowników PKO BP S.A. – Mirosław Olejniczak,
  245. Szkoła Podstawowa nr 8 w Tczewie – Bożena Grabowska,
  246. Międzyregionalna Sekcja Pracowników Leśnictwa Regionu Gdańskiego – Marcin Kowalski,
  247. Zakład Usług Komunalnych w Czersku – Piotr Gąsiorowski
  248. Archiwum Państwowe – Aleksandra Skibicka
  249. Schronisko dla Nieletnich w Chojnicach – Stanisław Stolp
  250. Polski Rejestr Statków SA – Ewa Kahlweihs
  251. Gdański Uniwersytet Medyczny i Uniwersyteckie Centra Kliniczne – Mirosław Madej
  252. Opera Bałtycka – Anna Sawicka
  253. Centrum Techniki Okrętowej S.A. – Krzysztof Roszkowski
  254. Muzeum Archeologiczne – Adam KamrowskiSp-nia Inwalidów im. H. Derdowskiego – Wojciech Frymark
  255. Spółdzielcza Mleczarnia „SPOMLEK” w Radzyniu Podlaskim, Oddział Chojnice – Irena Żynda
  256. Urząd Miasta Gdyni – Marzena Krefta
  257. Nadleśnictwo Przymuszewo – Tomir Kubicki
  258. CS „Natura Tour” sp. z o.o. w Gdańsku z siedzibą w Karpaczu – Józef Kłosowski
  259. Wojewódzki Zespół Reumatologiczny – Bogumiła Kuhnke
  260. Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. z o.o. – Stanisław Kotyński
  261. Sp-nia Mieszkaniowa RADUNIA – Eugeniusz Koziara
  262. Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku – Anna Fabiszewska
  263. Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza – Iwona Walkusz
  264. Pracowników Oświaty i Wychowania Ziemi Kociewskiej – Ewa Ceroń-Szmaglińska

  265. EuroCash S.A. – Jacek Holk
  266. Pracownicy Kultury Fizycznej i Sportu – Andrzej Furmaga
  267. Jacht Klub „Gdańsk” – Edward Woronecki

  268. Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Gdańsku – Marcin Ląkocy
  269. SUEZ Północ sp. z o.o. – Artur Krawczyk

  270. PROVIDENT POLSKA SA w Warszawie Oddział Gdańsk – Stanisław Jakusz
  271. IGLOPORT sp. z o.o. – Karolina Rydzewska

  272. Pracowników Oświaty i Wychowania gm. Żukowo – Maria Pikies

  273. Pracowników Oświaty i Wychowania Ziemi Kościerskiej – Michał Gurowski

  274. Pracowników Oświaty i Wychowania Ziemi Puckiej – Barbara Bakun-Czyżykowska

  275. Komisja Terenowa Emerytów i Rencistów NSZZ „SOLIDARNOŚĆ” – Iwona Pawlaczyk

  276. Pomorska Komunikacja Samochodowa sp. z o.o. w Wejherowie – Danuta Bojk

  277. Polipol Meble Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. – Wiesław Ostaszewski

  278. Skanska S.A. nr 10 Gdańsk – Marek Myślisz

Aktualizacja: 18 maja 2018 r.

Download PDF
Powrót Drukuj stronę