Ś.p. Wojciech Hebel. Uroczystości pogrzebowe

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Naszego Kolegi

ś. p.

Wojciecha Hebla

Msza święta za duszę Zmarłego Wojciecha odbędzie się 19 listopada br. o godz. 11 w kościele pw. Chrystusa Dobrego Pasterza przy ul. Lnianej 19 w Gdyni Cisowej, uroczystości pogrzebowe odbędą się po mszy na cmentarzu parafialnym obok Kościoła.

Rodzinie składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Członkowie NSZZ „ Solidarność” przy Okręgowym Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Gdyni.

Wojciech Hebel z KZ NSZZ „S” przy Okręgowym Przedsiębiorstwie Energetyki Cieplnej w Gdyni zmarł we wtorek 4 listopada br. w Zachodniopomorskim Centrum Leczenia Ciężkich Oparzeń i Chirurgii Plastycznej w Gryficach, po 12 dniach walki o życie.

23 października br. podczas usuwania wielkiej awarii magistrali ciepłowniczej przy ul. Janka Wiśniewskiego w Gdyni nasz kolega – związkowiec uległ poparzeniu. Pracował, by jak najszybciej usunąć skutki awarii, która pozbawiła na wiele godzin dopływu ciepła i ciepłej wody do kilkudziesięciu tysięcy mieszkańców Gdyni i Rumi.  W tym dniu wykonywał on pracę nadzoru nad ekipą usuwającą awarię.

W OPEC Wojciech Hebel pracował od 20 lat. Był mistrzem eksploatacji Działu Przesyłu. W KZ NSZZ „S” działał drugą kadencję. Był też delegatem Sekcji Krajowej Ciepłownictwa naszego Związku. Był inicjatorem powstania grupy piłkarskiej trenującej i reprezentującej OPEC w zawodach na szczeblu lokalnym jak i krajowym. Miał 39 lat. Miał żonę. Osierocił sześcioletniego syna.

Dzieląc się z rodziną w bólu dziękujemy tym, którzy odpowiedzieli na apel o pomoc w zbiórce krwi dla kolegi.  Zebrana krew już nie pomoże Wojtkowi ale każda zebrana jej kropla może ocalić inne życie.

Download PDF
Powrót Drukuj stronę