„Solidarność” na Akademickich Targach Pracy w Gdańsku

Biuro Pracy Regionu Gdańskiego NSZZ „Solidarność” było jednym z wystawców podczas Akademickich Targów Pracy, które odbyły się 24 marca 2017 r. w Wyższej Szkole Zarządzania w Gdańsku. Studenci i absolwenci mogli nie tylko zapoznać się z ofertami pracy, ale również wziąć udział w warsztatach i dowiedzieć się, jak skutecznie rozwijać swoją karierę zawodową.

Zdjęcia: Adam Chmielecki

 

Wyższa Szkoła Zarządzania w Gdańsku po raz pierwszy zorganizowała targi pracy. Władze uczelni zapowiadają, że będzie to wydarzenie coroczne. Wśród wystawców znalazły się m.in. agencje zatrudnienia oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku.

– Biuro Pracy Regionu Gdańskiego NSZZ „Solidarność” od lat bierze udział w targach pracy. W porównaniu z innymi targami, na przykład metropolitalnymi, jest to wydarzenie kameralne, ale właśnie dzięki temu osoby odwiedzające nie biegają w pośpiechu od stoiska do stoiska, tylko mają czas dokładnie zapoznać się z poszczególnymi ofertami. My jako wystawcy także możemy poświęcić poszczególnym osobom więcej czasu i uwagi. Podczas Akademickich Targów Pracy w Wyższej Szkole Zarządzania stoisko związkowe cieszyło się dużym zainteresowaniem. Przedstawiliśmy ofertę Biura Pracy oraz Działu Programów Europejskich, między innymi najnowszy projekt „Stop bezrobociu! Nowe kwalifikacje na dobry początek” – podsumowuje targi w Wyższej Szkole Zarządzania Renata Tkaczyk, kierownik Biura Pracy Regionu Gdańskiego NSZZ „S”.

 

Download PDF
Powrót Drukuj stronę