Pracodawca Przyjazny Pracownikom

W środę 20 kwietnia br. w Pałacu Prezydenckim 21 pracodawców odbierze z rąk Andrzeja Dudy prezydenta RP oraz Piotra Dudy, przewodniczącego NSZZ „Solidarność” certyfikaty “Pracodawca Przyjazny Pracownikom”. 

Wyróżnieni zostaną ci pracodawcy, którzy znają wartość dobrej współpracy z pracownikami i dają przykład, że nowoczesny sposób na biznes to zrozumienie wzajemnych racji i stworzenie godziwych warunków pracy. Uroczystość w Pałacu Prezydenckim zaplanowana jest na godz.11. Wśród laureatów VIII edycji konkursu Pracodawca Przyjazny Pracownikom jest m.in. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lęborku oraz Miejski Zakład Komunikacji w Chojnicach.

Celem konkursu jest promowanie pracodawców wyróżniających stosowaniem dobrych praktyk w   przestrzeganiu prawa pracy, poprzez dialog społeczny, stabilność zatrudnienia, przestrzeganie zasad BHP oraz prawa do zrzeszania się w związki zawodowe. Kandydatów  zgłaszają organizacje zakładowe NSZZ „S”. Certyfikatem nagrodzeni mogą się posługiwać przez trzy lata.

Lista nagrodzonych tutaj… http://www.solidarnosc.org.pl/pl/aktualnosci/wiadomosci/kraj/item/12658-final-viii-edycji-pracodawca-przyjazny-pracownikom  

Download PDF
Powrót Drukuj stronę