Już się wybrali

Przedstawiamy relacje z przebiegu wyborów w poszczególnych organizacjach zakładowych:

Poniżej prezentujemy listę organizacji zakładowych oraz nazwiska nowo wybranych przewodniczących. Przedstawiamy tylko te organizacje, w których wybory zostały już zatwierdzone i zweryfikowane przez Regionalną Komisję Wyborczą.

  • KM Grupa LOTOS SA, Andrzej Cenacewicz
  • KZ Fabryka Mebli Okrętowych FAMOS sp. z o.o., Benedykt Kerlin
  • KZ Szpital Specjalistyczny im. św. Wojciecha Adalberta, Mirosław Musiał
  • KZ TEKNOS-OLIVA sp. z o.o., Andrzej Brzozowski
  • KZ Sp-nia Inwalidów ODRODZENIE, Zbigniew Kruszyński
  • KZ Zakłady Urządzeń Chłodniczych i Klimatyzacyjnych KLIMOR sp. z o.o, Piotr Rychert
  • KZ Muzeum Archeologiczne w Gdańsku, Adam Kamrowski
  • KZ Fabryka Kotłów FA-KO SA, Kazimierz Kierznikowicz
  • KZ Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Starogardzie Gd., Marek Pancierzyński
  • KZ Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Gdyni, Tomasz Sychowski
  • KZ Sp-nia Mieszkaniowa KASZUBY w Kartuzach, Aleksander Pryczkowski
  • KZ IGLOPORT sp. z o.o. w Gdyni, Karolina Rydzewska
  • KZ Miejskie Przedsiębiorstwo Infrastruktury „KOS-EKO” spółka z o.o. w Kościerzynie, Jarosław Wochal
  • KZ Pracowników Straży Miejskiej w Gdańsku, Robert Rokosz
  • KZ Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pucku, Dariusz Białk
  • KZ Zakład Usług Komunalnych w Chojnicach, Mirosław Hoppe
  • KZ Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Chojnicach, Jan Banaszak
  • KZ Zakład Budowy Maszyn ZREMB SA w Chojnicach, Wojciech Barszcz
  • KT Emerytów i Rencistów NSZZ „Solidarność” w Kościerzynie, Jan Gleński
  • KZ Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gdyni, Urszula Lewandowska
  • KZ LEROY MERLIN w Gdańsku, Marek Kulesz
  • KZ BNA Nutrition Animale sp. z o.o. w Pruszczu Gdańskim, Łukasz Prabucki
  • KZ Dom Pomocy Społecznej w Wejherowie, Żaneta Wojnar
  • KZ Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie, Marzena Wiśniewska
  • KZ Deepwater Container Terminal Gdańsk SA, Michał Pijanowski
  • KZ Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kartuzach, Krzysztof Pobłocki
  • KZ PPU MALMOR Gdańsk sp. z o.o., Krzysztof Grad
  • KP Zakłady Tłuszczowe KRUSZWICA SA Oddział w Gdańsku, Aleksander Mostek
  • KP TK TELEKOM sp. z o.o. w Gdańsku, Krzysztof Mieczkowski
  • KO PZU Życie SA Oddział Gdańsk, Anita Garska-Karnasiewicz
  • KO Pomorski Oddział Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia, Elżbieta Trębacz
  • KO Jeronimo Martins Dystrybucja SA w Gdańsku, Robert Jacyno
  • KP Pracowników „ORBIS” SA Hotel NOVOTEL-CENTRUM w Gdańsku, Andrzej Stencel.
  • KZ Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków, Jarosław Baciński
  • KZ Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gdańsku, Wojciech Gruszewski
  • KZ Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Gdyni,
    Wojciech Litewski
  • KZ Miejska Biblioteka Publiczna w Gdyni, Katarzyna Kulesza
  • KZ Hydrobudowa SA w Gdańsku, Kazimierz Laszczak
  • KM Szkoły Artystyczne Wybrzeża, Aleksandra Lewicka
  • KZ Instytut Maszyn Przepływowych, Leszek Kwapisz
  • KZ Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kościerzynie, Maciej Kosiecki
  • KZ Muzeum Historyczne Miasta Gdańska, Joanna Harasim-Grym
  • KZ Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Sopocie, Daniel Bela
  • KO Komenda Regionalna Straży Ochrony Kolei w Gdańsku,
    Waldemar Jankowski
  • KM Radmor SA, Edward Zbucki
  • KO Auchan Rumia, Marek Bartniczak
  • KM Gdańska Stocznia „Remontowa” im. Józefa Piłsudskiego SA, Mirosław Piórek
  • KT Emerytów i Rencistów NSZZ „Solidarność” w Pruszczu Gdańskim, Jerzy Parczewski
  • KZ Crown Packaging Polska sp. z o.o. w Pruszczu Gdańskim, Jan Cichoszewski
  • KZ Ośrodek Przygotowań Olimpijskich we Władysławowie, Bogumiła Bugajska
  • KM Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Pucku, Anna Konieczna
  • KZ Przedsiębiorstwo Połowów i Usług Rybackich we Władysławowie, Ryszard Karsznia
  • KZ Międzygminne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji „EKOWIK” sp. z o.o. we Władysławowie, Wiesław Pepliński
  • KZ Radio Gdańsk SA, Jacek Czeszejko
  • KZ Pracowników i Funkcjonariuszy Izby Celnej w Gdyni, Michał Kędzierski
  • KZ Gdyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Gdyni, Elżbieta Brylowska
  • KZ PBE „Elbud” Gdańsk SA – Wytwórnia Prefabrykatów Żelbetowych w Owśnicach k. Kościerzyny, Maria Bober
  • KZ Archiwum Państwowe w Gdańsku, Aleksandra Skibicka
  • KZ Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Komuny Paryskiej w Gdyni, Ryszard Głuszek
  • KP Totalizator Sportowy sp. z o.o. Oddz. w Gdańsku, Elżbieta Skłucka
  • KZ Klose – Czerska Fabryka Mebli sp. z o.o. w Czersku, Jacek Łangowski
  • KZ Państwowa Opera Bałtycka w Gdańsku, Anna Sawicka
  • KT Emerytów i Rencistów NSZZ „Solidarność” w Chojnicach, Benedykt Kartuszyński
  • KZ Miejski Zakład Komunikacji w Chojnicach, Sylwester Mietelski
  • KZ Spółdzielnia Inwalidów „Równość” – Zakład Pracy Chronionej w Czersku, Michał Kaszubowski
  • KZ Nadleśnictwo Przymuszewo, Tomir Kubicki
  • KZ Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe DEKOM sp. z o.o., Anida Hanusowska
  • KZ Muzeum Narodowe, Barbara Spigarska
  • KZ Narodowe Muzeum Morskie, Dorota Wesołowska
  • KZ Pomorskie Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy, Irena Kaczmarczyk
  • KM Przembud Gdańsk, Jerzy Wysocki
  • KZ Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku, Ewa Łapińska
  • KZ COPERNICUS Podmiot Leczniczy w Gdańsku, Stanisława Hirsz-Lemke
  • KZ Portowy Zakład Opieki Zdrowotnej w Gdyni, Anna Maruszczak
  • KZ Spółdzielnia Inwalidów Pomorzanka-Zakład Pracy Chronionej w Starogardzie Gdańskim, Hanna Orlikowska
  • KM Port Lotniczy Gdańsk, Robert Siarnowski
  • KZ Przedsiębiorstwo Usług Drogowo-Mostowych w Kościerzynie, Zenon Tandek
  • KZ Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe BIPRORAF w Gdańsku, Marek Reda
  • KM Pracowników Oświaty i Wychowania w Kolbudach, Izabela Rułkowska
  • KZ Zakład Energetyki Cieplnej w Tczewie, Jerzy Grys
  • KZ Gdański Zespół Żłobków, Elżbieta Hryniewicz
  • KZ Kuratorium Oświaty w Gdańsku, Rafał Skrzypiński
  • KM Pracowników Oświaty i Wychowania w Redzie, Alina Kreft
  • KZ Przedsiębiorstwo Komunikacji Trolejbusowej w Gdyni, Leszek Stodolski
  • KZ Spółdzielnia Mleczarska POLMLEK- MAĆKOWY, Zbigniew Sikorski
  • KM Muzeum Kaszubski Park Etnograficzny we Wdzydzach Kiszewskich, Wojciech Myszk
  • KM REAL Gdańsk-Gdynia, Cezary Fiutowski
  • KZ Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Malborku, Andrzej Kubkowski
  • KZ Dom Pomocy Społecznej w Lubkowie, Jarosław Orzeł
  • KZ Drobnica Portu Gdynia, Jacek Szornak
  • KZ Zespół Szkół w Goręczynie, Elżbieta Bugajna
  • KZ Spółdzielnia Niewidomych SINOL w Gdańsku, Stefan Bronk
  • KZ Pracowników Oświaty i Wychowania przy Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2 dla Niesłyszących w Wejherowie, Ludwika Szpunar
  • KM Pracowników Komunikacji Miejskiej „METEOR” w Tczewie, Jarosław Jendrzejewski
  • KM Pracowników Cywilnych Policji Województwa Pomorskiego, Iwona Adamczyk-Rusinka
  • KP PGNiG SA w Warszawie Oddział Obrotu Gazem z siedzibą w Gdańsku, Mirosław Parciak
  • KO Polska Federacja Hodowców Bydła i Producentów Mleka Oddział w Gdańsku, Grażyna Cichosz-Bazior
  • KO Pracowników Telekomunikacji w Gdańsku, Dariusz Majewski
  • KO Zakład Ubezpieczeń Społecznych O/Gdańsk, Wojciech Szafrański
  • KZ  Teatr Muzyczny w Gdyni, Tomasz Fogiel
  • KM Pracowników Oświaty i Wychowania Ziemi Kartuskiej, Piotr Zielke
  • KZ Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wejherowie, Adam Milka
  • KZ Spółdzielnia Mieszkaniowa ROZSTAJE w Gdańsku, Joanna Bastian
  • KZ Flextrinics International Poland w Tczewie. Krzysztof Andraszewicz
  • KZ Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Malborku, Wioletta Klepacka
  • KM Pracowników Oświaty i Wychowania w Nowym Stawie, Bogumiła Jaszczyńska
  • KZ Urząd Dozoru Technicznego w Warszawie Oddział w Gdańsku, Radosław Śniadek
  • KP Pracowników Poczty Polskiej Centrum Pocztex Oddział Regionalny w Gdańsku, Andrzej Stępień
  • KP Pracowników Centrum Poczty Polskiej Oddział Rejonu w Gdyni, Rafał Czereda
  • KM Stocznia Remontowa Nauta SA w Gdyni, Andrzej Janzen
  • KZ Federal Mogul BIMET SA w Gdańsku, Paweł Dziwosz
  • KZ Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych w Gdańsku, Roman Smulski
  • KZ Spółdzielnia Mieszkaniowa RADUNIA w Pruszczu Gdańskim, Eugeniusz Koziara
  • KZ Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Gdyni, Tomasz Richert
  • KM Nadmorskie Centrum Medyczne w Gdańsku, Jolanta Florkowska
  • KM Pracowników Oświaty i Wychowania w Malborku, Maria Pawlikowska
  • KZ Miejski Zakład Komunikacji w Malborku, Leszek Sulikowski
  • KZ PKP Intercity SA Zakład Północny w Gdyni, Ryszard Pipczyński
  • KM ADM Malbork SA oraz ADM Czernin SA w Malborku, Krzysztof Franke
  • KO Pracowników PZU SA Okręgu Gdańskiego Centrum Likwidacji Szkód SA w Gdańsku, Jerzy Malinowski
  • KO Energomontaż Północ-Gdynia w Gdyni, Marek Kufel
  • KO Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA I O/Gdynia, Krystyna Żalikowska
  • KO Auchan Polska w Gdańsku, Ewa Wojtanowska
  • KO Pracowników Hoteli „Orbis” SA Region Gdańsk, Grażyna Kania
  • KP Operator Gazociągów Przemysłowych GAZ-SYSTEM SA Oddział Gdańsk, Henryk Kaczorowski
  • KP Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej O/Morski w Gdyni, Barbara Maliszewska
  • KM Pracowników Biura Zarządu Regionu Gdańskiego NSZZ „Solidarność”, Tadeusz Grubich
  • KM Stocznia Gdańska, Roman Gałęzewski
  • KZ SAG ELBUD Gdańsk Holding SA w Gdańsku, Dariusz Jabłoński
  • KM Schronisko dla Nieletnich w Chojnicach, Halina Dajnowska
  • KO Fabryka Maszyn Górniczych PIOMA SA Oddział Mostostal Chojnice, Janusz Wiśniewski
  • KZ Szpitale Tczewskie SA, Jan Rulewski
  • KZ Pracowników Oświaty i Wychowania w Czersku, Janusz Kitowski
  • KZ PGE Energia Odnawialna SA Oddział EW Żarnowiec w Szymanowie, Krzysztof Czaja
  • KM Pracowników Oświaty i Wychowania w Przywidzu, Ewa Zielińska
  • KM Stocznia Gdynia SA, Roman Kuzimski
  • KZ Zakład Komunikacji Miejskiej w Gdańsku, Tadeusz Kornowski
  • KM EATON TRUCK COMPONENTS w Tczewie, Edmund Trochowski
  • KM PKP CARGO SA, Jan Majder
  • KM Marynarzy i Rybaków w Gdyni, Magdalena Karp
  • KM PKP SA Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku, Henryk Przerwa
  • KZ SAUR-NEPTUN SA w Gdańsku, Janusz Baranowski
  • KZ PKS Starogard Gdański, Jarosław Kuchnowski
  • KZ Spółdzielcza Wytwórnia Aparatów Natryskowych w Gdyni, Eugeniusz Polaszek
  • KZ Szpital Pucki, Janina Blaszke
  • KZ Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Malborku, Mirosław Kurek
  • KM Zespół Opieki Zdrowotnej i Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie, Andrzej Pufelski
  • KZ Destylarnia Sobieski w Starogardzie Gdańskim, Mirosław Kleina
  • KZ Urząd Miejski w Tczewie, Iwona Base
  • KZ ARRIVA Oddział w Tczewie, Sławomir Smoliński
  • KZ Malborska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Beata Wesołowska
  • KZ Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Gdyni, Zdzisław Dejk
  • KZ Malborskie Zakłady Chemiczne ORGANIKA w Malborku, Burzacki Wojciech
  • KM Szpital św. Wincentego a Paulo w Gdyni, Sylwia Jurczyszyn
  • KZ Miejski Zakład Komunikacji, Stanisław Cerowski
  • KZ Spółdzielnia Niewidomych SINEMA w Gdyni, Henryk Cierzniak
  • KZ Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej O/Gdynia, Antoni Licow
  • KZ Kartuskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, Zenon Palubitzki
  • KM Amator Metrix SA w Tczewie, Andrzej Miętkiewski
  • KZ Miejski Zakład Komunikacji w Wejherowie, Henryk Polaszek
  • KZ Nadleśnictwo Wejherowo, Marcin Kowalski
  • KZ Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych STARKOM w Starogardzie Gdańskim, Ryszard Lis
  • KZ Urząd Miasta Starogard Gdański, Mieczysław Haronek
  • KZ Regionalny Ośrodek Psychiatrii Sądowej w Starogardzie Gdańskim, Andrzej Landowski
  • KZ Zakład Gospodarki Mieszkaniowej, Andrzej Stolarski
  • KZ Makro Cash and Carry Polska SA, Jan Cuber
  • KM Morskich Służb i Przedsiębiorstw Ratowniczych w Gdyni, Bogusław Kaim
  • KZ SP ZOZ Stacja Pogotowia Ratunkowego w Gdańsku, Irena Jenda
  • KZ Wojewódzki Zespół Reumatologiczny w Sopocie, Bogumiła Stobińska
  • KZ Urząd Kontroli Skarbowej w Gdańsku, Karol Sarad
  • KZ Gdański Zarząd Nieruchomości Komunalnych Zakład Budżetowy w Gdańsku, Bogdan Brożek
  • KZ Centrum Techniki Okrętowej w Gdańsku, Krzysztof Roszkowski
  • KZ Spółdzielnia Inwalidów Współpraca Zakład Pracy Chronionej w Sopocie, Arkadiusz Kubiak
  • KZ Zakłady Urządzeń Okrętowych Hydroster w Gdańsku, Włodzimierz Kaźmierski
  • KZ Zakład Utylizacyjny w Gdańsku, Grażyna Szymańska
  • KZ Pomorski Urząd Skarbowy w Gdańsku, Andrzej Rautenberg
  • KZ Instytut Energetyki O/Gdańsk, Henryk Koseda
  • KZ Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Gdańsku, Zbigniew Zatorski
  • KZ Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, Małgorzata Cichocka
  • KZ Międzynarodowe Targi Gdańskie SA, Kamila Lewandowska
  • KZ Port Gdański Eksploatacja SA, Piotr Ratkowski
  • KZ PELKOM Sp. z o.o. w Pelplinie, Eugeniusz Wałaszewski
  • KZ Centralny Wodociąg Żuławski w Nowym Dworze Gdańskim z siedzibą w Nowym Stawie, Grzegorz Wala
  • KZ Dom Pomocy Społecznej w Malborku, Bogumiła Waruszewska
  • KZ Spółka Wodno-Ściekowa w Swarzewie, Mariusz Topór
  • KZ Beckman Volmer Mechanical Engineering w Żukowie, Dariusz Wensierski
  • KZ Malborska Fabryka Obrabiarek PEMAL SA, Henryk Olszewski
  • KZ FUO Rumia, Władysław Karczewski
  • KZ PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście, Marek Reclaw
  • KM Pracowników Ochrony Zdrowia w Kartuzach, Regina Hallman
  • KZ Urząd Miasta Malborka, Zbigniew Barski
  • KZ Spółdzielnia Inwalidów im. Hieronima Derdowskiego w Chojnicach, Edmund Mleczek
  • KT Emerytów i Rencistów w Gdyni, Władysław Klein
  • KM Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Franciszka Stelczyka w Gdyni, Marek Niderla
  • KZ Pracowników PKO BP SA, Mirosław Olejniczak
  • KZ Flüger Sp. z o.o.w Gdańsku, Maria Sabiniarz
  • KT Emerytów i Rencistów w Gdańsku, Maria Medyńska
  • KZ Przedsiębiorstwo Robót Sanitarno Porządkowych SA w Gdańsku, Artur Krawczyk
  • KM Wojewódzka Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Gdańsku, Piotr Madej
  • KZ Przedsiębiorstwo Usług Energetycznych i Komunalnych UNIKOM w Gdańsku, Edmund Armatowski
  • KZ Lokatorsko-Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa „Wrzeszcz” w Gdańsku, Mirosław Obojski
  • KM Zarząd Morskiego Portu Gdańsk SA, Edward Fortuna
  • KM Instytut Oceanologii Polskiej Akademii Nauk w Sopocie, Romuald Obuchowski
  • KZ Powszechna Spółdzielnia Mieszkaniowa „Przymorze” w Gdańsku, Łucja Seredzińska
  • KZ Spółdzielnia Mieszkaniowa „Suchanino” w Gdańsku, Grażyna Szcześniak
  • KZ Lokatorsko-Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa „Morena” w Gdańsku, Alicja Podolska
  • KZ Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych Województwa Pomorskiego w Gdańsku, Zbigniew Behrendt
  • KM Pracowników Komisji Krajowej w Gdańsku, Hanna Sakowicz Daszczyńska
  • KZ Urząd Statystyczny w Gdańsku, Andrzej Sirocki
  • KZ Leśników Lipuskich w Lipuszu, Rafał Burandt
  • KM Zakłady Porcelany Stołowej „Lubiana” SA w Łubianie, Anna Zagórska
  • KM Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Gdańsku, Stanisław Kwaśnik
  • KZ „Telkom-Telmor” Sp. z o.o. w Gdańsku, Maria Seklecka-Mikulewicz
  • KO Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta SA Oddział w Gdyni, Renata Miażdżyk
  • KZ Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Gdańsku, Tadeusz Eksterowicz
  • KZ Dr Oetker Sp. z o.o. w Gdańsku, Piotr Labudda
  • KM Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, Stanisław Kotyński
  • KM Pomorski Urząd Wojewódzki w Gdańsku, Bogumiła Kujawczyk
  • KZ Spółdzielnia Mieszkaniowa VII Dwór w Gdańsku, Ewa Spychalska
  • KM Pracowników Bankowości w BGŻ SA, Ewa Maria Grzegorczyk
  • KZ Urząd Skarbowy w Tczewie, Jerzy Walkowski
  • KZ Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lęborku, Dariusz Kosior
  • KM Pracowników Oświaty i Wychowania w Gdańsku, Bożena Brauer
  • KM Pracowników Oświaty i Wychowania w Gdyni, Zdzisława Hacia
  • KP Pracowników Poczty Polskiej SA Oddział Regionalny w Gdańsku, Gustaw Czarnowski
  • KZ Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat w Gdańsku, Roman Giedrojć
  • KZ Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku, Agata Kopińska-Ulerych
  • KZ Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gdańsku, Anna Aleksandrowicz
  • KZ Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gdańsku, Marcin Jacewicz
  • KO WARS SA w Warszawie Oddział Północ Gdynia, Jacek Smól
  • KP Polska Spółka Gazownictwa przy Oddziale w Gdańsku, Zbigniew Matuszewski
  • KM Prasa Bałtycka Sp. z o.o. w Gdańsku, Krzysztof Juras
  • KZ Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy w Gdańsku, Regina Plota
  • KZ Zespół Szkół Rolniczych w Rusocinie, Krzysztof Kamoń
  • KZ Intermedica Logistic Sp. z o.o. Elżbieta Pozańska
  • KZ Urząd Miejski w Gdańsku, Krzysztof Pałkowski
  • KZ Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe POMKOL w Kolbudach, Tomasz Kalinowski
  • KM EDF Polska SA Oddział Wybrzeże w Gdańsku, Ryszard Gajewski
  • KZ PKP ENERGETYKA Zakład Północny w Sopocie, Marek Klas
  • KZ Zakład Usług Komunalnych w Wejherowie, Leszek Albecki
  • KZ Gościcińska Fabryka Mebli, Marek Albecki
  • KZ SEMMERLOCK STEIN+DESIGN KOMBET w Gdyni, Robert Jaskulski
  • KZ Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Rumi, Wojciech Parchem
  • KO Zakład Napraw Taboru PKP CARGOWAG w Tczewie, Andrzej Netkowski
  • KZ Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe w Gdańsku, Andrzej Glica
  • KZ Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej w Gdańsku, Mieczysław Górski
  • KZ Zakład Energetyki Cieplnej SPEC-PEC w Kartuzach, Tadeusz Treder
  • KM Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego w Gdańsku, Krystian Kułaga
  • KZ Pierwszy Urząd Skarbowy w Gdańsku, Piotr Hernik
  • KZ GASTEN SA w Łubianie, Andrzej Kurszewski
  • KM Placówek Oświatowych Powiatu Tczewskiego, Wiesława Cejner-Mania
  • KM Port Gdynia, Zenon Wiszowaty
  • KZ Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska, Jarosław Kińczyk
  • KZ Elektromontaż Gdańsk, Roman Hajdysz
  • KM Pracowników Oświaty i Wychowania w Lęborku, Stanisław Jakonis
  • KM Pracowników Oświaty i Wychowania Gminy Żukowo, Maria Pikies
  • KM Urząd Miasta Gdyni, Marzena Krefta
  • KZ EKO-DOLINA w Łużycach, Gabriela Maślanka
  • KZ Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lęborku, Wiesława Angel
  • KZ SPOMEL w Lęborku, Mieczysław Domarus
  • KZ Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Lęborku, Mariusz Zakolski
  • KZ Zakład Energetyki Cieplnej STAR-PEC w Starogardzie Gdańskim, Mariusz Szpakowski
  • KM Gdański Uniwersytet Medyczny i Uniwersyteckie Centra Medyczne, Mirosław Madej
  • KZ Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych KOMEX w Jastarni, Ryszard Motylewski
  • KZ Nadleśnictwo Gdańsk w Gdyni, Jerzy Bławat
  • KZ Chńsko-Polskie Towarzystwo Okrętowe Oddział Gdynia, Robert Kobyłecki
  • KZ Spółdzielnia Mieszkaniowa KARWINY w Gdyni, Paweł Żurawski
  • KZ Pomorska Komunikacja Samochodowa w Wejherowie, Daniel Klawikowski
  • KZ Nadleśnictwo Choczewo, Sebastian Wejer
  • KM Pracowników Oświaty i Wychowania Ziemi Kościerskiej, Michał Gurowski
  • KZ Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Lęborku, Tadeusz Obidziński
  • KM Pracowników Oświaty, Wychowania i Kultury w Chojnicach, Maciej Werra
  • KM Pracowników Oświaty i Wychowania w Sopocie, Elżbieta Śliwińska
  • KZ Zakład Gospodarki Komunalnej w Sępolnie, Barbara Kwasigroch
  • KZ POLIPOL-MEBLE w Chojnicach, Wiesław Ostaszewski
  • KZ Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Gdańsku, Daniel Jabłoński
  • KZ Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Tczewie, Ewa Brandt
  • KZ Spółdzielnia Mieszkaniowa ORUNIA w Gdańsku, Maria Zamoyska
  • KZ Spółdzielcza Mleczarnia SPOLMLEK w Radzyniu Podlaskim Oddział w Chojnicach, Irena Żynda
  • KM Pracowników Oświaty i Wychowania w Wejherowie, Celina Szulgo
  • KZ Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Chojnicach, Jacek Mroczkowski
  • KM Pracowników Oświaty i Wychowania w Pruszczu Gdańskim, Paweł Flejszar
  • KZ PROVIDENT POLSKA SA w Gdańsku, Stanisław Jakusz
  • KZ Spółdzielnia Mieszkaniowa OSIEDLE MŁODYCH w Gdańsku, Katarzyna Cobel
  • KZ Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Gdańsku, Ilona Czaplicka
  • KZ Nadleśnictwo Kartuzy w Burchadztwie, Jerzy Spychalski
  • KZ Uniwersytet Gdański, Franciszek Makurat
  • KZ Pracowników Oświaty i Wychowania przy Gimnazjum nr 1 w Kartuzach, Dorota Lemańczyk
  • KZ Fabryka Maszyn POMECH w Pucku, Marek Kwidziński
  • KZ SIARKOPOL Gdańsk SA, Zenon Glapa
  • KM Urząd Morski w Gdyni, Ilona Górska
  • KZ Dovista Polska, Tomasz Muszyński
  • KM Energa Operator SA-Oddział w Gdańsku, Andrzej Bogucki
  • KZ Teatr Miejski w Gdyni, Iwona Walkusz
  • KZ Spółdzielnia Mieszkaniowa CHEŁM w Gdańsku, Andrzej Klimkowski
  • KZ ELMOR SA w Gdańsku, Jan Filipionek
  • KM SKANSKA SA w Gdańsku, Zbigniew Kowalczyk
  • KO SKANSKA SA w Gdańsku, Paweł Wilke
  • KM Akademia Morska w Gdyni, Marek Lubowiecki
  • KZ Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, Marek Fostiak
  • KP Pracowników Poczty Polskiej Oddział Regionalny Centrum Usług Pocztowych w Gdyni, Mieczysław Trybułowski
  • KM Pracowników Oświaty i Wychowania Ziemi Puckiej, Barbara Bakun-Czyżykowska
  • KZ Dom Pomocy Społecznej w Gdańsku, Jadwiga Domaszewicz-Tyburska
  • KT Powiatu Starogardzkiego, Leszek Wójcik
  • KZ Politechnika Gdańska, Tadeusz Szymański
  • KM Szpital Specjalistyczny w Wejherowie, Marzena Zocholl
  • KZ Pomorski Zakład Przewozów Regionalnych, Kazimierz Solejewski
  • KM Pracowników Oświaty i Wychowania w Starogardzie Gdańskim, Ewa Ceroń-Szmaglińska
  • KM Pracowników Oświaty i Wychowania w Tczewie, Alicja Olszewska
  • KZ Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego i Miejskiego w Gdańsku, Waldemar Langiewicz
  • KM DALMOR SA w Gdyni, Teresa Wcisło
  • KZ Muzeum Zamkowe w Malborku, Waldemar Jaszczyński
  • KZ PSS SPOŁEM w Sopocie, Halina Pustówka
  • KZ Kolejowe Zakłady Usługowe w Gdyni, Krystyna Recław
  • KZ Port Północny w Gdańsku, Andrzej Kołodziejski
  • KZ Polska Filharmonia Bałtycka w Gdańsku, Brygida Muchowiecka
  • KM Stocznia Remontowa Shipbuilding SA w Gdańsku, Krzysztof Żmuda
  • KZ Jacht Klub Gdańsk, Edward Woronecki
  • KM Pracowników Kultury Fizycznej i Sportu w Gdańsku, Andrzej Furmaga
  • KM Pracowników Oświaty i Wychowania gminy Brusy, Aleksandra Turowska
  • KM Stocznia Marynarki Wojennej w Gdyni, Mirosław Kamieński
  • KZ Nadleśnictwa Cewice, Teodor Żurawski
  • KZ Nadleśnictwo Starogard Gdański, Mieczysław Talaśka
  • KZ Szpital Specjalistyczny w Chojnicach, Tadeusz Majka
  • KZ Szpital św. Jana w Starogardzie Gdańskim, Iwona Jachimowska
  • KZ Kolejowe Przedsiębiorstwo Turystyczno- Wypoczynkowe NATURA TOUR w Gdańsku, Tomasz Brzeziński
  • KZ Szpital Dziecięcy Polanki w Gdańsku, Marzena Czarnecka
  • KM Indywidualnych Członków Związku przy ZRG, Mirosław Rekowski
  • KZ Morski Instytut Rybacki w Gdyni, Kordian Trella
  • KM Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA SA w Starogardzie Gdańskim, Leszek Świeczkowski
  • KZ ECO w Malborku, Mariusz Kud
  • KZ Przedsiębiorstwo NOGAT w Malborku, Dariusz Wołowski
  • KO Krajowa Spółka Cukrowa POLSKI CUKIER SA o/ Cukrownia Malbork, Zbigniew Jezierski
  • KZ Gdańskie Zakłady Nawozów Fosforowych FOSFORY w Gdańsku, Janusz Derwojed
  • KZ Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gdyni, Krzysztof Prokopiuk
  • KZ Polski Rejestr Statków SA w Gdańsku, Ewa Kahlweihs
  • KZ Zakłady Odzieżowe WYBRZEŻE SA w Gdyni, Stefan Frydrychowski
  • KZ Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Starogardzie Gdańskim, Edmund Zieliński
  • KZ Pol-Dróg Gdańsk, Tomasz Grajewski
  • KZ INTER BALT w Gdańsku, Tadeusz Jażdżewski
  • KZ Polskie Linie Kolejowe SA, Zakład Linii Kolejowych w Gdyni, Waldemar Marciniak
Download PDF
Powrót Drukuj stronę