Dyplomy 35-lecia Związku dla członków indywidualnych

21 stycznia 2016 r. w siedzibie gdańskiej „Solidarności” odbyło się spotkanie opłatkowo-noworoczne Komisji Terenowej dla Indywidualnych Członków przy Zarządzie Regionu Gdańskiego NSZZ ,,S’’, prowadzone przez zastępcę przewodniczącego komisji Sławomira Koźbiała.

Gośćmi związkowców był ks. Stanisław Płatek, wieloletni duszpasterz Komisji Terenowej, oraz skarbnik ZRG NSZZ „S” Stefan Gawroński. Spotkanie przebiegło w rodzinnej atmosferze i zgodnie z tradycją. Były modlitwa, wspólne śpiewanie najpiękniejszych polskich kolęd i dzielenie się opłatkiem.

Stefan Gawroński wręczył dyplomy z okazji 35-lecia Związku zasłużonych członkom komisji Mirosławowi Rekowskiemu i Józefowi Tempskiemu. Jak się okazało, Józef Tempski otrzymał niedawno również specjalne podziękowania za swoje zaangażowanie społeczne z kancelarii prezydenta Andrzeja Dudy.

Omówiono również aktualną sytuację Związku oraz wydarzenia w kraju.

Przypominamy, że wszyscy pracownicy, którzy nie mogą zapisać się do organizacji zakładowej „Solidarności” w swoim miejscu pracy, mogą wstąpić w szeregi Komisji Terenowej dla Indywidualnych Członków przy Zarządzie Regionu Gdańskiego NSZZ ,,S”.

Download PDF
Powrót Drukuj stronę