Jak oni głosują – emerytury pomostowe

Posłowie i senatorowie codziennie podejmują decyzje, które mają później wpływ na nasze życie. Zobaczmy, jak głosowali posłowie z woj. pomorskiego w sprawie emerytur pomostowych.

 

EMERYTURY POMOSTOWE 

Głosowanie nad przyjęciem ustawy o emeryturach pomostowych, ograniczającej liczbę uprawnionych – projekt rządowy.

 

 

WOJEWÓDZTWO POMORSKIE

 

Okręg wyborczy nr 25

część województwa pomorskiego obejmująca obszary powiatów: gdański, kwidzyński, malborski, nowodworski, starogardzki, sztumski, tczewski oraz miast na prawach powiatu: Gdańsk, Sopot.

Cymański Tadeusz

PiS

przeciw

Guzowska Iwona

PO

za

Kozdroń Jerzy

PO

za

Kulas Jan

PO

nieobecny

Kurski Jacek

PiS

nieobecny

Lis Bogdan

Demokr. Koło Poselskie

nieobecny

Neumann Sławomir

PO

za

Nowak Sławomir

PO

za

Płażyński Maciej

niezrzeszony

nieobecny

Rybicki Arkadiusz

PO

nieobecny

Wałęsa Jarosław

PO

za

Zielińska-Głębocka Anna

PO

za

 

Okręg wyborczy nr 26

część województwa pomorskiego obejmująca obszary powiatów: bytowski, chojnicki, człuchowski, kartuski, kościerski, lęborski, pucki, słupski, wejherowski oraz miast na prawach powiatu: Gdynia, Słupsk.

 

Aziewicz Tadeusz

PO

za

Biernacki Marek

PO

za

Budnik Jerzy

PO

za

Czucha Zdzisław

PO

za

Jaruga-Nowacka Izabela

Lewica

przeciw

Konwiński Zbigniew

PO

za

Kozak Zbigniew

PiS

przeciw

Lamczyk Stanisław

PO

za

Namyślak Witold

PO

za

Plocke Kazimierz

PO

za

Sellin Jarosław

Koło Pos. Polska XXI

za

Senyszyn Joanna

Lewica

nieobecna

Stanke Piotr

PiS

przeciw

Szczypińska Jolanta

PiS

przeciw

 

 

Głosowanie za odrzuceniem projektu prezydenckiego o emeryturach i rentach przedłużającym obowiązywanie obecnej ustawy o 1 rok:  

 

WOJEWÓDZTWO POMORSKIE

 

Okręg wyborczy nr 25

część województwa pomorskiego obejmująca obszary powiatów: gdański, kwidzyński, malborski, nowodworski, starogardzki, sztumski, tczewski oraz miast na prawach powiatu: Gdańsk, Sopot.

 

Cymański Tadeusz

PiS

przeciw

Guzowska Iwona

PO

za

Kozdroń Jerzy

PO

za

Kulas Jan

PO

nieobecny

Kurski Jacek

PiS

nieobecny

Lis Bogdan

Demokr. Koło Poselskie

nieobecny 

Neumann Sławomir

PO

za

Nowak Sławomir

PO

za

Płażyński Maciej

niezrzeszony

nieobecny

Rybicki Arkadiusz

PO

nieobecny

Wałęsa Jarosław

PO

za

Zielińska-Głębocka Anna

PO

za

 

 

Okręg wyborczy nr 26

część województwa pomorskiego obejmująca obszary powiatów: bytowski, chojnicki, człuchowski, kartuski, kościerski, lęborski, pucki, słupski, wejherowski oraz miast na prawach powiatu: Gdynia, Słupsk.

 

Aziewicz Tadeusz

PO

za

Biernacki Marek

PO

za

Budnik Jerzy

PO

za

Czucha Zdzisław

PO

za

Jaruga-Nowacka Izabela

Lewica

przeciw

Konwiński Zbigniew

PO

za

Kozak Zbigniew

PiS

przeciw

Lamczyk Stanisław

PO

za

Namyślak Witold

PO

za

Plocke Kazimierz

PO

za

Sellin Jarosław

Koło Pos. Polska XXI

za

Senyszyn Joanna

Lewica

nieobecna

Stanke Piotr

PiS

przeciw

Szczypińska Jolanta

PiS

przeciw

Download PDF
Powrót Drukuj stronę